Сірі стіни в інтер’єрі — не нудно, а стильно

Нещодавно завітала в гості до родички, подивитись новий довгоочікуваний ремонт — у неї як раз закінчилися основні роботи. Все було зроблено класно: розумне перепланування, якісні матеріали, оригінальні рішення та акуратне виконання. Єдине, на мій смак, «але» — інтер’єр був майже повністю сірим. На хвилину в мене промайнула думка «чогось мені тут не вистачає», а потім я згадала, так ще ж немає декору, текстилю і деяких меблів. Уявила, як це може бути, і зрозуміла, що цей інтер’єр матиме просто безліч варіантів — на будь-який смак! Якщо вам, як і мені, здавалось, що сірий — це нецікаво, пропоную подивитись на нашу сьогоднішню збірку фотоідей цікавих інтер’єрів із сірими стінами.

Сірі стіни в інтер'єрі, або Сірий не дорівнює нудно — 30 ідей з фото

Сірі стіни в інтер’єрі, або Сірий не дорівнює нудно — 30 ідей з фото

Сірі стіни в інтер’єрі

Відтінки сірого

Варіантів сірого безліч, кожен може підібрати собі той, який ідеально підходить саме до його інтер’єру. Він розрізняється не тільки по ступеню насиченості (від світло-перлинного до грифельного), але й температурою, адже може бути як теплим, так і холодним. Якщо вікна виходять на південь або на південний схід, дизайнери рекомендують використовувати холодні варіації світло-сірого. Для кімнат, куди природне світло попадає мало, краще обирати сірий із теплими нотками.

Багатогранність сірого дозволить зробити цікавий інтер’єр навіть без використання інших кольорів, якщо поєднувати різні відтінки.

Матеріали

Сірі стіни можуть бути з різних матеріалів, що відрізняє його від багатьох кольорів — майже у кожній лінійці будь-якого матеріалу ви знайдете сірі варіанти. Це може бути не тільки пофарбована стіна, а й панелі, шпалери, дерево, цегла, бетон тощо. Оригінальний вибір матеріалу компенсує нейтральність цього кольору.

Читайте також наші статті:

Варіанти кольорових поєднань

Поєднання сірого із будь-якими кольорами гармонійне, проте є декілька найбільш вдалих. Зокрема:

  • Чорний та білий. Разом або окремо, це ідеальне базове поєднання.
  • Бежевий та пісочний. Інтер’єр із таким поєднанням виглядає гармонійно, без зайвих кольорових подразників.
  • Синій та блакитний. Важливо підбирати прохолодні відтінки сірого, адже вони виглядають у такому поєднанні найкраще.
  • Жовтий. Гарний вибір, якщо хочеться додати сірій кімнаті яскравості та сонячності. Детальніше про такий варіант читайте в статті Поєднання сірого та жовтого кольорів в інтер’єрі — 30 ідей з фото.
  • Рожевий та ліловий. У поєднанні із сірими відтінками створюють романтичний настрій, тому дуже часто таку комбінацію можна зустріти у жіночій спальні або дівчачій кімнаті. Потрібного ефекту можна досягнути поєднанням саме попелястого рожевого та нейтрального або перламутрового сірого.
  • Зелений. Таке поєднання часто зустрічається у кімнатах з ефектом розслаблення, де відчуваються природні мотиви.
  • Червоний та фіолетовий. Для створення динамічних соковитих інтер’єрів.

Дивіться також фото реальної квартири, яка має сірий колір стін майже у всіх кімнатах. І почитайте наш матеріал про темні інтер’єри. Вони можуть бути дуже цікавими, а не похмурими!

Сірі стіни в інтер’єрі — 30 ідей з фото

♥ Всі фото відкриваються у повному розмірі, якщо на них клікнути!

Натхнення! 

ЗЕЛЕНА САДИБА.