Корок в інтер’єрі — 30 ідей з фото

Корок — матеріал, який виготовляється із дубової кори за особливою технологією. В процесі обробки кора проходить декілька етапів та перетворюється у порошок, з якого можна створювати різноманітні предмети. Останнім часом все частіше корок в інтер’єрі використовується саме для оздоблення та декору. Особисто я його вперше зустріла не на фотографіях з інтер‘єрних журналів, а коли була на гостині в Івано-Франківській області у знайомих. Вони розповіли, що це дуже популярний матеріал для оформлення стін у їх місті вже багато років. Як виявилось, корковий матеріал обирають і сучасні дизайнери. Це зрозуміло, адже він виглядає стильно, сучасно та гармонійно у багатьох стилях дизайну. Сьогодні ми зібрали 30 фотоідей корку в інтер‘єрі для вашого натхнення.

Корок в інтер'єрі — 30 ідей з фото

Корок в інтер’єрі — 30 ідей з фото

Переваги корку як матеріалу для оздоблення

  • Екологічність. Як правило, у виробництві коркових матеріалів не використовуються ніякі хімічні додатки, тому його можна обирати для декору стін чи підлоги та бути спокійним за своє здоров‘я.
  • Ізоляція. Корок може бути додатковим утепленням кімнати та забезпечувати звукоізоляцію на стінах або стелі. З ним в оселі стане тихіше.
  • Стійкість. Корок — досить стійкий матеріал, щоб його пошкодити, потрібно використати тяжкі або важкі предмети. Якщо використовувати корок для підлоги, то сліди, які, наприклад, можуть з‘явитися від меблів на ніжках, зникнуть, коли ви переставите меблі на інше місце.
  • Водонепроникність. Корковий матеріал не втратить свої якості та вигляд після взаємодії навіть із значною кількістю рідини.
  • Теплоізоляція. Завдяки наявності в порах матеріалу великої кількості повітря, корок має гарні теплоізоляційні якості, тому буде чудовим вибором для підлоги у будинку.
  • Стійкість до побутової хімії. На корок не впливає негативно більшість клінінгових засобів для прибирання, тому коркові шпалери дуже практичний варіант — їх можна помити.
  • Естетичність. Корок у дизайні багатьох стилів виглядає ефектно та оригінально.

До цього переліку також можна додати антистатичні та бактерицидні якості, і головне — довговічність. А ось головним недоліком можна назвати вартість, адже для великих поверхонь цей матеріал буде досить небюджетним рішенням.

Завдяки своїм якостям та різним формам випуску корок можна використовувати в інтер‘єрі досить різноманітно: як шпалери, плитку, на підлозі, на стелі, для панелів, для декоративних предметів тощо.

Читайте також нашу статтю Сірі стіни в інтер’єрі — не нудно, а стильно.

Корок в інтер’єрі — фото без коментарів

⇒Всі фото відкриваються у повному розмірі, якщо на них клікнути!

Читайте також нашу статтю 8 ідей оновлення інтер’єру без ремонту і великих витрат.

Натхнення!

ЗЕЛЕНА САДИБА.