Світло-рожевий і сірий колір в інтер’єрі — фото реальної квартири

Поєднання кольорів в інтер’єрі скандинавських осель може бути дуже різноманітним, хоча, зазвичай, це світлі – білі, сірі та бежеві — відтінки. В цій публікації запрошуємо читачів відвідати реальну квартиру в Стокгольмі, інтер’єр якої виконаний у світло-рожевих і сірих кольорах.

Поєднання кольорів в інтер'єрі, фото

Поєднання кольорів в інтер’єрі — світло-рожевий і сірий

Кухня-вітальня

Як видно на прикладі цієї квартири, світло-рожеві стіни і насичене сіре забарвлення кухонного гарнітура – чудове поєднання кольорів в інтер’єрі кухні. В квартирі було проведене перепланування, після чого вітальня з’єдналася в одне приміщення з кухнею.

Тут встановлені класичні шафи, які гарно виглядають з латунною фурнітурою та мийкою. Стільниця виготовлена ​​з каррарського мармуру. В кухонному гарнітурі поєднуються закриті і скляні шафи, які сягають аж до стелі, що значно збільшує простір для зберігання. В центрі кухні – обідній стіл з вінтажними стільцями.

Стіни зони вітальні пофарбовані в чудовий рожевий колір. Книжкові полиці, які продовжуються навіть над дверною рамою, мають такий само колір для більш гармонійного вигляду.

Будинок, де знаходиться ця квартира, розташований у жвавому районі міста, але балкон, який виходить в зелений внутрішній дворик, створює в оселі чарівну атмосферу єднання з природою і продовжує житловий простір вітальні у теплу пору року.

Всі фото наших фотогалерей відкриваються у повному розмірі. Клікніть на фото! Дозвольте собі насолодитися всіма деталями цього чудового інтер’єру.

Маленька кімната для відпочинку

Поряд з вітальнею та коридором є невеличка кімната з телевізором, яка використовується для відпочинку та усамітнення. В цю кімнату можна зайти і з вітальні, і з коридору. Від останнього кабінет «закривається» охристо-жовтою шторою.

Головна спальня

Головна спальня пофарбована сірою фарбою неоднорідно, що додає приємного ефекту стінам. Штора в спальні приховує шафи. Поєднання кольорів в інтер’єрі спальні – гармонійне та заспокійливе. Темні сірі стіни поряд з великим вікном, яке дарує багато сонячного світла, виглядають дещо монументально, та в поєднанні зі світло-бежевим відтінком узголів’я ліжка і насиченим темно-рожевим кольором штори створюють відчуття надійності та спокою.

Читайте також нашу статтю Нестандартне використання штор у інтер’єрі — 20 ідей з фото.

Поєднання кольорів в інтер’єрі меншої спальні

За кухнею розташована друга спальня меншого розміру. З цієї кімнати також відкривається вид на зелений внутрішній дворик, можливо, саме тому вона була пофарбована в чудовий сіро-зелений відтінок. А текстиль в кімнаті – також рожевих відтінків.

Ванна кімната

Ванна кімната в цій квартирі хоч і маленька, але розкішна. Тут темно-сірі стіни ефектно поєднуються з латунною фурнітурою. В цій ванній є багато місць для зберігання – закриті і відкриті полиці та туалетний столик із двома ящиками. Простір приміщення розширили за рахунок сауни, стіни і двері якої зроблено з димчастого скла.

Читайте також наші статті:

ЗЕЛЕНА САДИБА,

за матеріалами Historiska Hem.