Про нас

Виринаєте з солодкого сну, реагуючи на нескромний спів жайворонка. Його мелодія звучить майже в повній тиші. Ще трохи, і село прокинеться, а поки тільки легенький вітерець, граючи листям берези під вікном, несміливо шепоче: «Вставай… друже, вставай… Тебе чекає новий світлий день…» На кухні літає тонкий аромат вечірньої випічки. В кімнаті його не чутно, але така втіха – знати, що він там є… Відкриваєте очі. Ловите рукою сонячний зайчик і з легкістю щасливої людини встаєте з ліжка. Вже за кілька хвилин – кава на веранді. Смакуєте з улюбленої чашки, насолоджуючись свіжими запахами саду та квітів. І так добре від того, що все гаразд, і що нікуди не треба поспішати…

ЗЕЛЕНА САДИБА - сайт для тих, хто закоханий в життя за містом

ЗЕЛЕНА САДИБА – сайт для тих, хто закоханий в життя за містом

Знайомі відчуття? Тоді нам з вами по дорозі. Бо «ЗЕЛЕНА САДИБА» – це сайт для тих, хто вважає за щастя, хоч на кілька днів у місяць втекти з міста, залишивши у ньому гамір вулиць, стрес громадського транспорту і одноманітність сучасних висоток. Бо це така насолода – дихати чистим повітрям… їсти свіжі овочі і фрукти … ступати босими ногами по ранішній росі…

Наш проект – це спроба систематизувати корисну інформацію (якою володіємо самі, та щедро діляться інші інтернет-ресурси) у напрямку створення затишної домівки десь подалі від міста, ближче до села.

Ми хочемо розвіяти міф, що життя «на землі» – це, в першу чергу, важка робота. Так, проживаючи в приватному будинку, ти хочеш-не хочеш, але змушений фізично працювати, щоб обслуговувати його. Якщо хочеш їсти свою городину, фрукти, ягоди – мусиш їх посадити, виростити, зібрати і зберегти. Хочеш насолоджуватися ароматами живих квітів в саду – треба доглядати і за ними. Але ця робота, як і будь-яка інша, може приносити велике задоволення, якщо вона – хобі. А, з огляду на доступні сучасні технології, сьогодні така праця вимагає більше натхнення, ніж фізичних зусиль.

«ЗЕЛЕНА САДИБА» буде цікавою всім, хто проживає в селі чи за містом або тільки планує переїзд. Але багато ідей з нашої кухні чи оселі пригодиться і господиням квартир. То ж приєднуйтеся, і нехай у ваших домівках живе ЗАТИШОК, ТЕПЛО і ЛЮБОВ!

 

З повагою,

керівник проекту

Оксана Дивисенко.

Сохранить

Сохранить

Сохранить