Сімейна квартира із затишною кухнею у Стокгольмі — реальні фото

Пропонуємо подивитись на цікавий інтер’єр квартири у світлих тонах. Для цього перенесемось у район Седермальм у столиці Швеції, в історичну будівлю 1905 року. Квартира площею 85 м² має світлі кімнати та простору кухню з рожевими стінами та шпалерами. Ці шведські апартаменти вирізняються оригінальними деталями: ліпнина на стелі, традиційний шведський камін і дерев’яна дошка підлоги. Ця квартира зараз виставлена на продаж, тому новим господарям дуже пощастить!

інтер'єр квартири в світлих тонах

Сімейна квартира із затишною кухнею у Стокгольмі

Кухня

Кухню часто називають «серцем дому», і в цій квартирі це дійсно так. Декілька років тому в кухні зробили ремонт і тепер вона має світло-сірі шафи, рожеві стіни та квіткові шпалери.

Дверцята на шафах кухні пофарбовані вручну. Сірі шафи гарно поєднуються з сірою вапняковою та чіткою білою плитками на кухонному фартуху.

Читайте в нашому матеріалі за посиланням, як оформити кухню в сільському стилі.

З одного боку стіни кухні пофарбовані в чудовий рожевий відтінок, а з іншого — прикрашені шпалерами в квітковий принт.

Фото-мініатюри відкриваються в повному розмірі, якщо на них клікнути.

Вітальня

Вітальня в цій шведській квартирі — чудове світле приміщення з пофарбованими в сіро-зелений колір стінами та двома великими вікнами, що виходять у внутрішній дворик.

І хоч на стінах багато декору, кімната все-одно виглядає просторою і не захаращеною. Велика кімнатна рослина в кутку біля вікна додає вітальні життя і затишку.

Читайте також про особливості квартири із сірими стінами у матеріалі за посиланням.

Дитячі кімнати

Обидві дитячі спальні оздоблені шпалерами. У першій спальні є ліжко-горище, вінтажна шафа, а стіни кімнати прикрашені блакитними шпалерами.

Друга дитяча кімната — затишне приміщення з прихованою робочою зоною та квітковими шпалерами.

Дитяча кімната

Дитяча кімната

Спальня

Затишку спальній кімнаті господарів додають штори, різні текстури текстилю та галерея з картинами. А велике дзеркало робить маленький простір більшим.

Ванна кімната

Ванна кімната в цій шведській квартирі виглядає свіжо та стильно з мармуровою підлогою, подвійною дерев’яною раковиною з мармуровою стільницею та білою прямокутною плиткою на стінах.

ванна кімната

Передпокій

Родзинка передпокою — цікаві сірі шпалери з птахами. Зверніть увагу, в кожній кімнаті цієї квартири знайшлося місце для книг. Вони є навіть в передпокої! Книги в інтер’єрі — це завжди про затишок.

передпокій

Балкон

Традиційний для шведських картин балкон відкритого типу облаштований невеликою софою та столиком для затишних чаювань. І, здається, на цьому балконі тепло навіть взимку…

балкон

За матеріалами www.thenordroom.com

Натхнення!

ЗЕЛЕНА САДИБА.