Сірий колір в інтер’єрі – фото реальної квартири

Вважаєте, що сірий колір стін в інтер’єрі — це нудно? Фото квартири, які переглянете в цій статті, переконають вас в протилежному. Сірі стіни – це стильно, вишукано, дещо стримано, але така стриманість тільки на користь приміщенням невеликого розміру. Площа цієї квартири всього 49 квадратних метрів, вона була перепланована – видалено кілька внутрішніх стін, щоб створити більше простору і об’єднати обідню зону, вітальню і кухню. Не всі стіни в цьому приміщенні сірі, спальня оформлена в іншому кольорі. Про всі відтінки сірого і його поєднання з іншими кольорами на прикладі конкретної квартири піде мова в цій статті.

Сірий колір стін

Сірий колір стін на прикладі реальної квартири

Вітальня-їдальня з сірими стінами

Стіни вітальні в цій оселі пофарбовані у світло сірий колір.  Приблизно такого ж кольору і дерев’яна підлога у всій квартирі. Разом – це нейтральна основа для меблів, текстилю та численних кімнатних рослин, які формують скандинавський стиль інтер’єру цієї домівки.

Квартира, м’яко кажучи, не сама велика, але завдяки видаленим стінам і вбудованим шафам, які не дають простору захаращуватися, оселя виглядає відкритою та просторою.

Сірий колір стін може здатися занадто простим, але фото цієї квартири демонструють, наскільки затишним може виглядати такий інтер’єр. Сіра основа чудово розбавляється різноколірним текстилем і є ідеальним фоном для кімнатних рослин.

Всі фото галереї відкриваються в повному розмірі, якщо на них клікнути.

Читайте також наші статті:

Сіра кухня

Кухня в цій квартирі розташована у ніші, її практично не видно з вітальні, хоча вона і поєднана з нею в один простір.

Шафи пофарбовані в темно сірий колір, на відміну від світло сірого кахлю на стінах кухні, тому, звичайно, вони гармонійно поєднуються і ніби продовжують один одного, візуально розширюючи простір.

Спальня

А ось колірна гамма спальні контрастує з рештою будинку. Маленька кімната має стіни красивого теплого теракотового кольору. Поєднання сірого і теракотового кольору – це завжди виграшно, як і сірий і жовтий кольори в інтер’єрі.

Біля ліжка — компактний письмовий стіл, зроблений із полиць. За розміром спальня крихітна, тут немає місця навіть для звичайних дверей. Розсувні двері — чудова ідея, якщо ви хочете мати можливість закрити кімнату, не витрачаючи зайві квадратні метри.

Ця стокгольмська квартира з сірими стінами зараз продається на Bjurfors.

Натхнення!

ЗЕЛЕНА САДИБА.