Що поставити у центр новорічного столу — 30 ідей з фото

Що не кажіть, а новорічний декор створює особливо затишну атмосферу вдома, тому, сподіваємось, ви вже встигли прикрасити свій простір. Залишились останні приготування: купити подарунки та гарно їх запакувати, надіслати рідним новорічні листівки, подумати над святковим меню… А ще — придумати новорічний декор на стіл! Адже саме за столом ми зустрічаємо Новий рік з родиною та й проводимо більшу частину новорічної ночі. Нехай він буде гарним не тільки завдяки смачним стравам. Ми вже розглядали різноманітні варіанти новорічного оформлення столу, сьогодні зупинимося на його центральній частині. То що ж поставити в центр новорічного столу? Ми зібрали 30 з фото ідей для вашого натхнення.

Що поставити у центр новорічного столу — 30 ідей з фото

Що поставити у центр новорічного столу — 30 ідей з фото

Зазвичай в центр святкового столу ставлять основну страву, над якою господиня найдовше чаклувала, або ж пляшки з напоями. Проте якщо ми говоримо саме про декор, то краще залишити центральне місце для особливої прикраси, яка створить потрібний настрій усього столу. Якщо ви думаєте: «як же так, у мене тоді нічого на стіл не влізе!», то мушу вас засмутити — на заставленому столі декору не вийде, його просто не буде видно.

З іншої сторони, це ще одна причина задуматись над тою кількістю їжі, яку ми готуємо на новорічний стіл. Практика показує, що наші господині готують більше, ніж потрібно для однієї вечері. Тому наперед подумайте, скільки страв вмістить ваш стіл (та шлунок 🙂 ).

Що поставити у центр новорічного столу — ідеї

  • Букет живих квітів. На перший погляд, цей декор підходить більше для теплої пори роки, проте подивіться на вдалі приклади на фото. Для новорічного столу зазвичай обирають квіти з великими бутонами на товстих стеблах — такі квіти виглядають ошатно та святково. А ніжні та тендітні варіанти краще виглядатимуть, дійсно, влітку. Зверніть увагу також на те, що у букеті краще уникати квітів із дуже різким ароматом, наприклад лілій.
  • Зимовий букет. Дуже органічно виглядатиме на столі букет із гілочок, хвої, вовни, ягід та інших зимових атрибутів. Якщо такий букет здається вам нудним, зробіть акцент на ефектній вазі. Такий букет можна задекорувати ялинковими прикрасами.
  • Маленька ялинка. Зараз популярно обирати кімнатні аналоги ялинок, наприклад кімнатні кипариси. Їх можна поставити у новорічне кашпо та прикрасити або ж залишити у натуральному вигляді. Також це може бути декоративна ялинка, наприклад із дерева або паперу.
  • Ароматні трави. Замінити ялинку можуть ваші улюблені ароматні трави. Наприклад, часто можна побачити розмарин у декорі столу, адже він створює атмосферу Провансу.
  • Свічки. Вибір свічок такий великий, що тут вам треба буде постаратися, щоб обрати. Це може бути одна велика свічка, декілька різних розмірів або ж аристократичні тонкі високі свічки на підсвічниках, як у справжньому замку. Звичайно, у цьому випадку слід пам`ятати про безпеку — не залишайте свічки без нагляду! Придивіться також до варіантів закритих свічників або ж, взагалі, зупиніться на електронних свічках.
  • Ліхтарик. Аналогом свічок може стати декоративний електричний ліхтарик або ж ліхтарик із гірляндою в середині.
  • Новорічна композиція. Якщо ж у вас є час та натхнення, ви можете створити свою власну багатоскладову новорічну композицію. Або ж купити готову. Це може бути різв`яний вінок, кошик, ваза, тощо. Також можна зробити композицію по всій центральній частині столу, якщо його площа це дозволяє.
  • Етажерка. Якщо ж вам хочеться, щоб у центрі стояло щось їстівне, спробуйте дві задачі поєднати. Це може бути декоративна етажерка, на якій чергуються маленькі закуски, фрукти, горішки, тощо та новорічні прикраси.

Новорічний декор на стіл — фото без коментарів

Бажаємо гарних свят!

ЗЕЛЕНА САДИБА.