Пакування новорічних подарунків — 55 ідей з фото

Кожного року ми готуємо своїм близьким подарунки на новий рік. Навіть якщо у вас немає для цього багато коштів, не страшно, адже головне — увага, яку ви приділяєте, та бажання зробити приємне. Будь-який подарунок від щирого серця буде приємніше отримати, якщо пакування новорічного подарунка буде особливим. Можна, звісно, зробити це за допомогою традиційного декоративного паперу та бантика. Але, підключивши фантазію, можна зробити справді унікальний та індивідуальний дизайн пакування новорічного або різдвяного подарунка. Ми зібрали для вас 50 креативних ідей з фото, які допоможуть вам знайти саме той варіант пакування.

pakuvannya-novorichnix-podarunkiv-01-1024x683-4443997

Пакування новорічних подарунків — 55 ідей з фото

Особливу увагу пропонуємо звернути на «екологічне» пакування, яке зараз в тренді. Якщо ви не знаєте, як оформити подарунки на Новий рік, крафтовий папір завжди прийде на допомогу. А «святковості» йому ви зможете додати за допомогою декоративних елементів: в’язаних деталей, хвойних гілочок, паличок кориці, мережива, сушених цитрусових, бусин, шишок і навіть солодощів.

До того ж придумувати та створювати пакування новорічних подарунків — дуже цікаво, і у більшості випадків бюджетно. Спробуйте!

Подарунки на Новий рік — фото пакування

Пакування новорічних подарунків

Читайте також наш матеріал 33 альтернативні ідеї новорічного декору, або Новий рік без ялинки.

Пакування новорічних подарунків

Пакування новорічних подарунків

Читайте також наш матеріал Новорічні прикраси з цитрусових — 26 фото.

Пакування новорічних подарунків

Пакування новорічних подарунків

Пакування новорічних подарунків

Пакування новорічних подарунків

Пакування новорічних подарунків

Читайте також наш матеріал Новорічний декор своїми руками – 50 фото.

Пакування новорічних подарунків

pakuvannya-novorichnix-podarunkiv-11-384x1024-2958808

Пакування новорічних подарунківpakuvannya-novorichnix-podarunkiv-13-683x1024-2379596Пакування новорічних подарунківПакування новорічних подарунківПакування новорічних подарунківПакування новорічних подарунківПакування новорічних подарунківПакування новорічних подарунківПакування новорічних подарунківПакування новорічних подарунківПакування новорічних подарунківПакування новорічних подарунківПакування новорічних подарунківПакування новорічних подарунківПакування новорічних подарунківПакування новорічних подарунківПакування новорічних подарунківПакування новорічних подарунківПакування новорічних подарунківПакування новорічних подарунківПакування новорічних подарунківПакування новорічних подарунківПакування новорічних подарунківПакування новорічних подарунківПакування новорічних подарунківПакування новорічних подарунківПакування новорічних подарунківПакування новорічних подарунківПакування новорічних подарунківПакування новорічних подарунківПакування новорічних подарунківpakuvannya-novorichnix-podarunkiv-45-683x1024-4505412Пакування новорічних подарунківПакування новорічних подарунківПакування новорічних подарунківПакування новорічних подарунківПакування новорічних подарунківПакування новорічних подарунків

Головне, щоб пакування, яке ви зробили, доповнювало подарунок та підходило під характер людини, якій ви його даруєте.

Святкового вам настрою!

ЗЕЛЕНА САДИБА.