Різдвяний декор з паперу — робимо янголів, зірки і 3D сніжинки

До різдвяних подарунків я часто додаю якісь милі ялинкові прикраси. Цього ж року я їх не купую. Магазини просто завалені дорогим, але дуже дешевим на вигляд декором. І серед усього цього різноманіття, який і до рук брати не хочеться, я помітила, що моє око зупиняється на… паперових іграшках. Так, це недовговічний різдвяний декор, але саме такий виглядає, як на мене, дуже мило. Але купувати паперові іграшки у мене рука не підіймається — адже розумію, що зробити їх дуже легко. У цій статті поділюся ідеями, як створити різдвяний декор з паперу своїми руками.

Ялинка з паперовими іграшками

Різдвяний декор з паперу

Серед усіх матеріалів папір — прекрасна основа для творчості, легкий і доступний, екологічний, здатний перетворити кожен куточок оселі у казковий.

Щоб створити різдвяний декор своїми руками з паперу, вам знадобляться лише кілька основних матеріалів: папір, ножиці або канцелярський ніж, клей. Також ви можете використовувати додаткові матеріали, наприклад, кольоровий олівець, фарба або стрічка, щоб прикрасити свої вироби.

1. Зірки з паперу

Новорічні декоративні зірки з паперу

Зірки з паперу

Інструменти й матеріали

 • папір (крафтовий, декоративний);
 • ножиці;
 • міцна нитка/волосінь;
 • клей;
 • лінійка.

Як зробити різдвяні зірки своїми руками з паперу

Розріжте папір розміром приблизно 30 x 15 см. Зігніть аркуш паперу «гармошкою» шириною 1,2 см. Тепер зігніть зовнішню лінію згину всередину, щоб створити кут, як на фото внизу. Повторіть з іншими лініями згину. Повторіть це також з іншого боку аркуша.

Обмотайте ниткою декілька разів посередині складеного паперу. Склейте два зовнішні краї так, щоб папір розгортався віялом. Повторіть це з іншого боку. Якщо сторони не прилипають одразу, можна використовувати затискачі, щоб утримувати їх на місці протягом декількох хвилин. Після скріплення затискачі знімаємо. Готово.

Щоб повісити такий декор, слід додати нитку у формі петлі між сторонами при їх склеюванні.

На основі майстер-класу з сайту trytrytry

2. Янголи з паперу

Різдвяні прикраси - янголи з паперу

Янголи з паперу

Інструменти та матеріали

 • Папір, наприклад, подарунковий;
 • Клейовий пістолет або інший клей;
 • Мотузка;
 • Дерев’яні намистини;
 • Ножиці.

Як зробити різдвяних янголів з паперу

Можна робити янголят різних розмірів. Приклади можливих варіантів:

 • 20 см в довжину і 12-14 см в ширину;
 • довжина 15 см, ширина 9 см;
 • 10 см в довжину і 6 см в ширину;
 • довжина 8 см, ширина 3/4 см.

Переконайтеся, що у вас є два однакових аркуші паперу. Після згортання нам потрібно буде склеїти два аркуші паперу, і буде краще, якщо вони будуть однакового розміру.

Поверніть папір так, щоб зігнути найдовшу частину. Почніть з принта зверху. Переконайтеся, що ви складаєте приблизно на 1 см щоразу. Звичайно, цей розмір може бути меншим або більшим. Складаємо до тих пір, поки папір більше не можна скласти. Якщо у вас залишився маленький шматочок, менший, ніж ви можете скласти, його можна відрізати. Те, що ми зробили для паперу 1, робимо для паперу 2. На 1/4 довжини згинаємо папір. Це потрібно зробити для обох шматочків.

Різдвяний декор своїми рукамиВідрізаємо шматочок мотузки. Спочатку складіть його навпіл. Треба зробити його такої довжини, щоб можна було вмістити вузлик із петелькою, а кінець має поміститися між шматочками паперу. Робимо вузлик і під ним нанизуємо дерев’яну намистину на мотузку.

Склеюємо всі три частини разом, наприклад клейовим пістолетом. Спочатку приклеюємо мотузку з намистиною до внутрішньої сторони паперу 1. Переконайтеся, що намистина приклеєна трохи вище згину, який ви використовували. Потім склейте два шматки паперу разом. Потім настає черга крил ангела. Приклейте нижню частину згину до «тіла». Зробіть це для обох сторін.

На основі майстер-класу з сайту 100procentwoongeluk

Дивіться також ідеї наших матеріалів:

3. 3D сніжинки з паперу

3D сніжинки з паперу

Інструменти та матеріали

 • білий папір;
 • ножиці;
 • степлер;
 • олівець.

Як робити 3D сніжинки з паперу своїми руками

Розріжте папір уздовж навпіл, потім складіть гармошкою. Можна почати зі складання паперу навпіл, потім ще раз навпіл, щоб утворилася парна кількість складок. Відріжте одну складку, щоб використовувати її як шаблон.

Стисніть решту гармошки разом і закріпіть степлером у центрі. Намалюйте візерунок сніжинки на шаблоні та виріжте його. Обведіть малюнок на скріпленому папері та акуратно виріжте його. Не надто вигадуйте з дизайном, якщо у вас немає дійсно гострих ножиць, оскільки вам доведеться розрізати кілька шарів паперу.

Вирізавши малюнок, обережно відокремте складки та скріпіть кінці. Щоб повісити такий декор, слід додати нитку у формі петлі між сторонами при їх склеюванні.

Як робити 3D сніжинки з паперу

На основі майстер-класу з сайту 1dogwoof

Дорогі читачі! Як бачите, всі три різдвяні іграшки з паперу створені за однаковим принципом, але результат — різний. Також такий різдвяний декор можна робити різного розміру, з різного паперу, по-різному прикрасити.

Натхнення!

ЗЕЛЕНА САДИБА.