Новорічний стіл — 78 ідей оформлення з фото

Новорічні свята вже дуже-дуже близько — інтер’єр ми вже прикрасили (якщо ні — прикрашайте швидше!), подарунки купили, підібрали вбрання, святкове меню придумали… Залишились останні приготування. Новорічний стіл збере наших рідних та друзів, тому не варто ігнорувати і його декорування. У цьому вам допоможе підбірка фото-прикладів яскравих новорічних столів.

Новорічний стіл — 78 ідей оформлення з фото

Новорічний стіл — 78 ідей оформлення з фото

Секрети стильного новорічного декору столу

Ось декілька універсальних порад, як зробити новорічний стіл святковим та стильним:

  • Перше, що впадає в очі, це кількість їжі на столі. Так, ми звикли, що наш стіл повинен ломитися від страв. Проте з таким підходом про дизайн можна забути — його просто не буде видно, навіть якщо ви знайдете для нього трохи місця. Тому, якщо ви хочете естетичний святковий стіл, переведіть кількість у якість або міняйте страви на столі і виносьте їх по черзі. Це дозволить гарно та яскраво оформити центральні композиції новорічного столу та сервірувати стіл з декоративними деталями.
  • Посуд на столі має бути справжнім — ніяких пластикових стаканчиків або пластмасових салатниць. Навіть якщо у вас немає святкового дорогого сервізу, підійдуть і простіші варіанти, якими ви користуєтесь кожен день. Обирайте саме простий, без зайвого декору. Наприклад, мінімалістичний однотонний.
  • Дуже святково виглядають прикрашені бокали. Наприклад, з пов’язаними на них акуратними бантиками з атласної стрічки.
  • Часто можна зустріти новорічний стіл з ну дуууже ошатною скатертиною (яскравою, в квіти або інший активний принт, з золотими китицями та іншими декоративними елементами), до неї додається найкращий посуд, який є у оселі, серветки із новорічним принтом і так далі. Так ось головний секрет гарного декору — це баланс та правильно розставлені акценти. На столі має бути один головний акцентний елемент — скатертина, центральна композиція, посуд або щось інше. Але не все одразу! Якщо ви хочете додати яскравих прикрас або поставити цікавий посуд, краще візьміть просту однотонну скатертину (чисту, гарно попрасовану, якісну, з гарної тканини) або навіть зовсім відмовтеся від неї і покладіть серветки на дерев’яний стіл, як він є.
  • Оберіть єдину концепцію та дотримуйтесь її навіть у деталях (це може бути мінімалізм, монокольоровий декор, декор у еко-стилі, у стилі кантрі, класичний різдвяний та інші).
  • Не прикрашайте тільки стіл, дивіться на це як на єдину композицію, разом з усім інтер’єром. Можна прикрасити і стільці — пов’яжіть на стрічці шишки, тканину, хвойні міні-віночки та інше. Ідеально, якщо поруч буде стояти ялинка. Прикрасьте вікно, додайте новорічних композицій, гірлянд та інше.
  • Дуже гарно виглядає декор столу, коли він оформлений за усіма правилами етикету. Проте не всі з нас живуть у такій реальності, де для кожної страви має бути своя виделка. Але щось з цього ми взяти можемо — поставити додаткові тарілки, покласти столове приладдя у спеціальні серветки та інші «ускладнення».
  • Додайте у якості декору свічки, вони завжди створюють особливий затишний настрій.

Святковий новорічний стіл — фото без коментарів

Гарного вам святкового настрою! З Новим Роком та Різдвом!

ЗЕЛЕНА САДИБА.

Попередня стаття
Салат з куркою і ананасом