Новорічні листівки своїми руками — 30 ідей з фото

В час сучасних технологій ми надсилаємо просто безліч повідомлень кожного дня, у тому числі в святковий період. Проте цей рік незвичайний. Багато хто із нас не зможе зустрітись із родичами та друзями, а масштабні святкування — це просто небезпечно. Щоб приділити увагу усім своїм близьким людям, цього разу прийдеться постаратись та вигадати нові (або згадати старі) методи. Наприклад, надіслати листівку. Звичайно, готових листівок зараз безліч, довго шукати їх не прийдеться. Проте тільки уявіть, як буде приємно вашій близькій людині, якщо вона отримає листівку, яку ви створили спеціально для неї! Тим більше зробити це зовсім не складно. Додайте до цього гарні слова (а може навіть вірші!) — і ідеальне привітання готове! Сьогодні ми зібрали 30 ідей новорічних листівок своїми руками для вашого натхнення.

Новорічні листівки своїми руками — 30 ідей з фото

Новорічні листівки своїми руками — 30 ідей з фото

Не обов`язково робити щось надскладне, головне — бажання відтворити у листівці крапельку новорічного дива. Щоб зробити новорічну листівку своїми руками, підійде багато матеріалів, які можна знайти вдома — картон, папір, блискітки, стрічки та подібне. А якщо вам хочеться більшого різноманіття — все необхідне (і більше) ви з легкістю знайдете в інтернет-магазинах або найближчих магазинах канцелярії.

Багато з ідей можна відтворити разом із дітьми — це буде і розвага для них, і особливо цінний подарунок для бабусь і дідусів.

Читайте також наші статті:

Ідеї для новорічних хенд-мейд листівок

  • Ґудзики. Декор листівки за допомогою ґудзиків — просте та доступне рішення. Навіть у мене, яка нічого не шиє, зберігається «запас» ґудзиків. Вони мені давно не потрібні, тому їх сміливо можна використати для цих цілей. Якщо ґудзики потрібні іншого кольору, їх можна перефарбувати навіть за допомогою звичайного лаку для нігтів.
  • Картина. Я знаю багато людей, які дуже люблять малювати (або любили у дитинстві), але в них немає на це часу. Створення листівки — ідеальна можливість для цього. Намалюйте на лицевій стороні новорічний сюжет у своєму авторському стилі.
  • Скрапбукінг. Листівки, створені за допомогою техніки скрапбукінг, виглядають особливо тепло та затишно. Для їх виготовлення можна використати готові шаблони з Інтернету. Листівку можна прикрасити за допомогою бусинок, бісеру, штучних квіток та подібного.
  • Аплікація. Це добре знайомий нам вид творчості з дитинства. Якщо хочеться чогось оригінального, зверніть увагу на мозаїчну техніку. Для аплікації підійдуть обрізки журналів, кольоровий папір, старі ноти, тканина. Зверніть увагу на цікаві новинки, які можна знайти в канцелярських магазинах зараз, наприклад, оксамитовий або дзеркальний папір.
  • Оригамі. Для такої листівки вам знадобиться нове вміння, але воно того варте — виглядатиме вона ефектно. Зазвичай, складену фігуру фіксують за допомогою клею на лицевій стороні або ж роблять в серединці таку, що розкривається при відкритті.
  • Вишиванка. Якщо ви вмієте вишивати, це можна застосувати при створенні святкової листівки. Нескладні малюнки можна зробити на картоні, щось складніше – вишити на тканині та приклеїти на підготовлений шаблон листівки.
  • Кольоровий скотч. Такий спосіб декору особливо підійде для дітей, адже він дуже простий. Зараз існує величезний асортимент кольорового скотчу, з будь-якими візерунками. Окресліть схематично, що ви хочете зобразити, заповніть геометрично за допомогою різних видів скотчу та додайте інший декор.
  • Штампи. Не дуже складно знайти у продажі готові штампи, у тому числі новорічної тематики. Вони виглядатимуть дуже ефектно, якщо підібрати правильно папір. За допомогою штампів вирізаються фігурки та комбінуються на листівці. При необхідності простий штамп можна зробити самостійно, наприклад, силует ялинки.
  • Відбитки. Цей спосіб декору особливо милий. Для цього нам знадобляться дитячі долоньки, силует яких переноситься на листівку за допомогою фарби. Можна залишити долоньки, а можна використати їх як частину майбутнього малюнка. Особливо така листівка сподобається бабусям та дідусям.

Новорічні листівки своїми руками — фото без коментарів

Натхнення! 

ЗЕЛЕНА САДИБА.