Сезонна консервація вимагає від будь-якої господині чимало терпіння і зусиль. І якщо перші баночки ми «крутимо» з великим задоволенням і натхненням – «ай яка я хороша хазяйка»! То згодом від самої ідеї щось законсервувати вже трохи нудить. Але ж треба? Аджика з хроном – ідеальний варіант заготовок на зиму під кінець сезону консервації. Її не треба варити, банки і кришки – стерилізувати, і навіть закручувати не треба – достатньо закрити пластмасовою кришкою. Мрія, а не консервація! До того ж вона солодко-гостра, в міру пекуча і має чудову властивість «продирати» застуджені горло та ніс взимку і в міжсезоння. Пару столових ложок тричі на день – і застуда втікає від вас значно швидше. Перевірено!
Отже, нам знадобиться:
З цього набору продуктів виходить 2,5 літри готової сирої аджики з хроном (5 півлітрових баночок). Скажу відверто, вона така смачна і універсальна (можна їсти в поєднанні з будь-якими стравами), що в моїй невеликій родині перша порція з’їдається за пару тижнів. То ж для першого разу я завжди готую дві порції.
Шкурку з помідорів не знімаємо, чистимо тільки часник і хрін.
Перекручуємо помідори і часник на м’ясорубку. Хрін – на дрібну тертушку. Все змішуємо. Додаємо сіль, цукор і оцет. Аджика з хроном готова! Залишилось тільки розлити по баночкам.
Тримати її потрібно в прохолодному місці – холодильнику чи погребі. Якщо не з’їсте раніше, така сира аджика може зберігатися аж до весни. Спробуйте – вам обов’язково сподобається!
Якщо вам цікаво було прочитати цей рецепт аджики з хроном, поділіться інформацією з друзями через соціальні мережі. Іконки – внизу. Тим, хто любить заготовити помідорів на зиму побільше, сподобається рецепт маринованих помідорів без оцту. А любителям швидкої консервації раджу рецепт маринованих шампіньйонів.
Споживайте на здоров’я!
Наталка Гурман,
ЗЕЛЕНА САДИБА.
Сохранить
Сохранить
Сохранить
Сохранить
Сохранить