Великі кімнатні рослини в інтер’єрі – 40 ідей з фото

Ще, порівняно, не так давно найпопулярнішим місцем для кімнатних рослин у багатьох оселях були підвіконня. Саме тому ми купували компактні кімнатні рослини, які дозволяв простір там поставити. Великі рослини можна було зустріти хіба що у бібліотеках, школах та подібних суспільних просторах. Однак останні десятиліття все змінили – у сучасних інтер’єрах все частіше можна побачити габаритні рослини. Вони подарують вам почуття єдності з природою та зроблять інтер’єр більш оригінальним. Якщо розміри вашої оселі дозволяють, пропонуємо і вам придивитись до зелених велетнів. Сьогодні ми зібрали 40 фото-ідей великих рослин в інтер’єрі для вашого натхнення.

Великі кімнатні рослини в інтер'єрі – 40 ідей з фото

Великі кімнатні рослини в інтер’єрі – 40 ідей з фото

Великі кімнатні вазони — переваги

  • Великі кімнатні вазони часто не такі вибагливі, як дрібні, адже в них є необхідний «запас міцності».
  • Габаритні рослини ефективніше очищують повітря та покращують його якість. В кімнатах із такими рослинами набагато легше дихається.
  • Велика кімнатна рослина завдяки розмірам займає особливе місце в інтер’єрі та створює яскравий акцент.
  • Габаритна кімнатна рослина допоможе вигідно відтінити той чи інший предмет домашнього декору або, навпаки, відвернути увагу та приховати деякі дефекти.
  • Великі рослини — вихід для просторих приміщень з високою стелею, адже дрібні там просто загубляться.
  • Кімнатні велетні «пом’якшують» кути, візуально корегують кімнати неправильної форми та ділять приміщення на необхідні зони.
  • Велику рослину можна використовувати і сольно (без компанії інших рослин), адже вона гарна та самодостатня навіть без партнерів.

Зверніть увагу на швидкість росту рослини. Деякі з них досягають декількох метрів заввишки вже через 4-5 років. Інші ж розвиваються повільніше. Тому враховуйте при виборі ці якості рослини та можливості вашої оселі.

Якщо ви у пошуках кімнатних велетнів, зверніть увагу зокрема на такі рослини: фікус бенджаміна, пальми, монстера, гібіскус, абутілон (кімнатний клен), шефлера, аукуба, араукарія (кімнатна ялинка), стрелітція, філодендрон, калатея, сансев’єрія.

Читайте також наші статті:

Великі кімнатні рослини в інтер’єрі — фото без коментарів

Натхнення! 

ЗЕЛЕНА САДИБА.