36 фото, які доведуть, що кімнатних рослин багато не буває

Березень — місяць, коли ми традиційно починаємо більше уваги приділяти нашим кімнатним рослинам. По-перше, вони нас самі до цього змушують. В більшості кімнатних рослин закінчується період спокою, вони починають рости і вимагають пересадки, обрізки, підживлення… кожен — своє. По-друге, березень — це весна! Період, коли хочеться оновити все навкруги. Як мінімум, помити вікна, а ще краще — поповнити колекцію кімнатних рослин на підвіконнях. Кажете, підвіконня не гумові? А стіни в будинку/квартирі у вас є? Фото інтер’єрів, які ми зібрали у цій статті, доведуть вам, що багато і навіть дуже багато кімнатних рослин — це красиво! То ж спокійно купіть собі якусь новеньку рослинку, а краще дві. І попросіть чоловіка повісити кілька поличок на стіні. Бо ж підвіконня — не гумові 🙂

35-foto-yaki-dovedut-18-1-1024x765-5769472

36 фото, які доведуть, що кімнатних рослин багато не буває

Як легко доглядати за великою кількістю кімнатних рослин?

Звичайно, чим більше кімнатних рослин ви оселите в своїй домівці, тим більше додасться вам клопоту. Але є секрети, які дозволять мінімізувати цей догляд. Навіть більше. Ви можете здивуватися, але догляд за кількома десятками декоративно-листяних кімнатних рослин одного роду буде простішим, ніж догляд за кількома рослинами з різних красивоквітучих родів. А останні в порівнянні з сукулентами — це взагалі небо і земля!

Зверніть увагу, на фото, які ввійшли в нашу галерею, практично немає красиво квітучих рослин. Зате дуже багато декоративно-листяних (в тому числі, ліан) і сукулентів. При цьому рослини розміщені групами, а значить, вам не доведеться бігати з лійкою по кімнатам, щоб полити в кожній по два-три екземпляри. Ви можете полити двадцять одразу, стоячи на місці.

Звичайно, підібрати колекцію кімнатних рослин, які в своїй масі не псуватимуть життя, а лише його прикрашатимуть — завдання не таке вже й просте. Але якщо зосередитися на сукулентах і невибагливих декоративно-листяних рослинках, то така робота під силу навіть новачкам.

Все ще не впевнені, що кімнатних рослин має бути багато? Прошу до перегляду нашої підбірки! Але обережно, бо ви, обов’язково, захочете і собі таке 🙂

Фото інтер’єрів з великою кількістю кімнатних рослин без коментарів

Натхнення!

ЗЕЛЕНА САДИБА.