Прикрашаємо ґанок до Нового року — 24 ідеї з фото

Новорічні прикраси перед святом мають бути не тільки всередині будинку, але й ззовні. Важливим елементом декору зовнішньої частини вашої оселі є ґанок. Він буде радо зустрічати і вас, і ваших гостей, та створювати потрібний настрій перед тим, як вони будуть заходити до хати. Для прикрашання можна використати те, що продається у магазинах (а продається зараз дуууже багато всього гарного), або ж, як завжди, проявити свою фантазію на максимум та створити декор своїми руками. Такі прикраси будуть виглядати не гірше, а іноді навіть краще! Сьогодні ми зібрали 24 ідеї оформлення ґанку до Різдва та Нового року для вашого натхнення.

Прикрашаємо ґанок до Нового Року — 24 ідеї з фото

Прикрашаємо ґанок до Нового Року — 24 ідеї з фото

Ідеї для новорічного декору ґанку

Різдвяний вінок. Дуже святково виглядатимуть двері з ошатним віночком, який можна зробити самостійно із простих матеріалів. Або ж купити готовий та додати необхідні прикраси. Це можуть бути як штучні матеріали, так і природні, залежно від ваших побажань. Наприклад, мішура, гілочки, шишки, пластикові фігурки, новорічні іграшки, намисто, ягоди. Такий вінок може бути і не один, їх можна повісити і на стіну, і поставити поруч.

Як зробити новорічний віночок своїми руками, дивіться в наших майстер-класах:

Вазони. Біля дверей або сходів можна поставити вазони із декоративними композиціями. Їх можна створити із соснових гілок або голих гілок інших дерев, шишок, кольорових стрічок та інших елементів. Також це можуть бути вазони із декоративними живими рослинами, яким буде комфортно при такій температурі, звичайно. Такі рослини можна прикрасити гірляндами. Доповнити новорічний декор можуть підвісні кашпо за подібним принципом.

Ялинка. Якщо у вас немає ялинки на ділянці, або вам хочеться якомога більше ялинок, то можна поставити прикрашене дерево у контейнері на ґанку. Або ж поставити «штучну» ялинку та зробити її з підручних матеріалів, наприклад зібрати таку фігуру зі старих дощечок та розфарбувати.

Читайте також наш матеріал Жива новорічна ялинка в контейнері – чи приживеться в саду?

Декоративні дрібниці. Якщо у вас є старі прикраси, які вже не підходять для оселі (полупилась фарба або якісь деталі відламались), не обов’язково їх викидати, можна використати для вуличного декору. Підійдуть новорічні кулі, банти, дзвоники та подібне. З них можна зробити гірлянду або новорічну композицію у коробці.

Зимовий спортивний інвентар. Як гарбузи восени, потрібний сезонний настрій на цей раз допоможуть створити санки, лижі та ковзани. Перетворити старі предмети на витвір мистецтва можна за допомогою акрилових або аерозольних фарб. Дуже святково будуть виглядати червоні, сріблясті та золоті варіанти.

Світло. Атмосфера не буде по-справжньому святковою без магічного освітлення. Це можуть бути гірлянди (обирайте спеціальні вуличні) або ж ліхтарі.

Подивіться також ідеї нашої статті Вуличні новорічні композиції — як прикрасити двір до зимових свят?

Як прикрасити ґанок до Різдва і Нового року — фото

Натхнення! 

ЗЕЛЕНА САДИБА.