Новорічний декор з льоду для вашого саду — 30 ідей з фото

Напередодні Різдва і Нового року кожен з нас хоче створити святкову атмосферу навколо, в тому числі надворі. У минулих матеріалах ми вже розповідали, як можна прикрасити подвір`я, сьогодні ж поговоримо про конкретний варіант — декор із льоду. Створити його доволі просто та бюджетно, а сам процес дуже цікавий і сподобається усій родині, особливо дітям. З логічних причин такий декор підходить тільки для вулиці та протримається лише при мінусовій температурі. Такі прикраси підійдуть для декору власного подвір’я будинку, дачі, біля під`їзду багатоквартирного будинку, у дворі дитячого садочка та школи, тощо. Сьогодні ми зібрали 30 фото-ідей новорічного декору з льоду для вашого натхнення.

Новорічний декор з льоду для вашого саду — 30 ідей з фото

Новорічний декор з льоду для вашого саду — 30 ідей з фото

Для створення новорічного вуличного декору з льоду не потрібні ніякі спеціальні інструменти. Основне, що вам знадобиться — це підібрати посуд та природні матеріали для декору. Це можуть бути різноманітні гілочки (як зелені, так і сухі), ягоди, цитрусові, квіти, шишки, тощо. Часто можна побачити прикраси із мішурою, блискітками, бісером та подібним наповненням, але пам`ятайте, що вуличний декор з льоду рано чи пізно розтане, і пташки або інші тваринки можуть ним зацікавитись, тому краще зупинитись на натуральному наповненні. Щоб зробити кольоровий декор з льоду, можна додати до води харчові або натуральні фарбники.

Спробуйте також зробити новорічного оленя для свого двору.

Варіанти новорічного декору з льоду

  • Ялинкові прикраси з льоду. Для створення декору для новорічного дерева (можна прикрасити будь-яке), можна взяти фігурні формочки для льоду, маленькі формочки для випікання (наприклад кексів) або ж невеликі повітряні кульки. Загальний принцип усіх прикрас один — ми заливаємо форму водою, додаємо декор, зверху прикріпляємо нитку або стрічку. Після замерзання (у морозилці або на вулиці), виймаємо з форми (можна для цього використати гарячу воду із зовнішньої сторони).
  • Свічник з льоду. Для цього знадобиться дві миски: одна побільше, інша — поменше. Їх необхідно поставити одну в іншу, між ними додати декор та залити все водою. Меншу тару краще зафіксувати скотчем або збільшити вагу камінчиком. Заливати водою та заморожувати краще у декілька прийомів, щоб декор фіксувався рівномірно. Такі свічники можна розставити уздовж доріжки або прикрасити ними альтанку. Проте, як і завжди, слід пам`ятати про безпеку.
  • Різдвяний віночок з льоду. Для цього виду декору ідеально підійде форма для випікання у вигляді кільця. Процес заморозки аналогічний підсвічникам. Таким віночком можна прикрасити вхідні двері, паркан, тощо.
  • Садові фігури із льоду. Із льоду можна зробити нескладні льодові фігури. Для цього можна наповнити водою повітряні кульки або гумові рукавички. Дехто навіть залишає цю оболонку для декору.
  • Новорічні композиція із льоду. Льодовий декор можна використати як елемент новорічної композиції, наприклад, як тару, у яку додається декор.

Новорічний декор з льоду для вашого саду — фото без коментарів

Натхнення!

ЗЕЛЕНА САДИБА.