Підготовка двору до Нового Року — 30 ідей з фото

Зустріч Різдва і Нового Року за містом – надзвичайний досвід, адже саме там особливо відчувається затишок цього свята. То ж обов’язково створіть святкову атмосферу для себе та своїх близьких на цей період. Прикрашання ділянки — важливий елемент новорічного декору. Звісно, перший сніг – це вже красиво, але в реальності зимовий пейзаж за вікном часто виглядає сірим та буденним. Тому прикраси точно не будуть зайвими! Швидко задекорувати сад та будинок до свята можна за допомогою готових вуличних прикрас або ж створити власний декор разом з усією родиною. Сьогодні ми зібрали 30 ідей новорічного декору двору для вашого натхнення.

Підготовка двору до Нового Року — 30 ідей з фото

Підготовка двору до Нового Року — 30 ідей з фото

Як прикрасити двір до зимових свят?

  • Ялинка. Якщо у вас росте ялинка або якесь хвойне дерево, це, напевно, найперше що треба прикрасити на подвір’ї. Якщо ж ні, то роль ялинки може виконати будь-яке дерево або кущ, або ж група рослин. Можна прикрасити усі! Для декору рослин підійдуть старі новорічні іграшки, але не тільки. Це можуть бути старий будильник, зв’язана рукавичка, непотрібна біжутерія, CD-диски, «цукерки» з пінопласту у фользі, новорічні іграшки з льоду, бантики зі старого текстилю та подібне. Доповнити декор можна мішурою та світлодіодною гірляндою.
  • Вікна. Святкові вікна можна зробити як зовні, так і зсередини. Зсередини декорують сніжинками, наліпками, лампочками, новорічними іграшками, тощо. Зовні, зазвичай, декорують балконний ящик та розміщують там новорічну композицію. Також можна створити святковий декор на підвіконні, наприклад купити готову паперову композицію та доповнити її гірляндою.
  • Садові фігурки. Зараз на ринку багато готових садових фігурок до Нового Року, і звичайних, і таких, що світяться. Можна обрати серед них улюблених новорічних героїв. Або ж, як завжди, зробити красу самостійно. Напевно, найпростіше буде зробити ялинку із дерева або фанери, або ж садових гномів із гілочок ялинки. Якщо ж у вас на дворі багато снігу, двір можна доповнити веселими сніговими бабами, які із задоволенням допоможуть зліпити діти.

Дивіться також ідеї зі статті Прикрашаємо ґанок до Нового Року — 24 ідеї з фото.

  • Фасад будинку. Для декору фасаду зазвичай використовують гірлянди. Це зрозуміло, адже виглядають вони ефектно та створюють необхідний настрій. Проте враховуйте, що гірлянди мають бути безпечними та саме вуличними. Щоб фасад будинку виглядав святково не тільки вночі, його прикрашають святковими вінками. Ще один спосіб підсвітити фасад будинку – використати проєктор. Цей компактний пристрій може створити різноманітні ефекти – від яскравих вогників до фігурних композицій, обирайте на свій смак.
  • Паркан та хвіртка. Перше, що зустрічає гостей та господаря біля будинку — це паркан та хвіртка. На них можна повісити гірлянду із хвойних гілочок та бантиків, яскраві стрічки, написи-вітання та подібне. Як і усюди, особливу атмосферу створюють лампочки та ліхтарики.
  • Доріжки. Магічно виглядають підсвічені доріжки. Для цього можна використати світильники на сонячних батарейках із датчиками руху. Вони ввімкнуться, коли хтось буде йти поруч, решту часу датчик приглушає світло для економії накопиченого заряду.
  • Зона відпочинку. Місце для відпочинку — гарна ідея не тільки для літа. Хоча б трохи часу (доки не замерзнете) можна провести на дворі навіть під час святкування. Альтанку можна прикрасити гірляндами, вуличними вазонами, додати яскраві подушки та ковдри. На стіл поставити свічки в оригінальних свічниках та декоративні композиції із хвої.

Новорічний декор двору — фото без коментарів

Всі фото відкриваються у повному розмірі, якщо на них клікнути. 

Дізнайтеся, як зробити новорічного оленя з дроту своїми руками. Він стане родзинкою вашого подвір’я на зимові свята.

Натхнення! 

ЗЕЛЕНА САДИБА.