Ідеальна кухня – 5 кроків до мрії

Згадайте, як часто, переглядаючи сучасний дизайн кухонь в модних журналах чи на сайтах, ви тяжко зітхали над фотографіями, інтер’єри яких розробляли спеціалісти? Було-було… І не дивно. Бо сучасний дизайн кухонь, створений професіоналами і не обтяжений дефіцитом коштів – це мрія кожної жінки. Там, здається, і готувати ніколи не набридає, а страви виходять на порядок смачніші… Сьогодні ми розкриємо секрети професійних дизайнерів, реалізація яких зробить вашу кухню по-справжньому стильною і зручною. Тішить те, що подібні ідеї не вимагають значних витрат, при цьому кожна з них – великий крок до кухні вашої мрії.

idealna-kuxnya-5-01-1024x631-2105027

Ідеальна кухня – 5 кроків до мрії

В середньому,  непрацююча жінка проводить на кухні 4-5 годин на день. Якщо працює – 2-3 години, в залежності від того, наскільки велика її родина. Неважко підрахувати мінімум часу, який проводить господиня на кухні за рік — це повний місяць, 730 годин. А максимум – 2 місяці з хвостиком! Це дуже багато. То ж про те, наскільки інтер’єр кухні важливий для гарного самопочуття господарів, можна навіть не сперечатися. Це і так ясно. А ось про те, що саме робить кухню по-справжньому стильною і зручною (або, як кажуть данці, хюґною) варто поговорити.

Читайте також наш матеріал Ремонт кухні в стилі кантрі — підлога, стеля, стіни.

Сучасний дизайн кухонь – секрети дизайнерів

Кухня в будинку чи квартирі, як правило, – приміщення, призначене для приготування та споживання їжі. В першу чергу, коли ми говоримо про кухню мрії, ми говоримо про зручну кухню. На квадратних метрах, які погано пристосовані для приготування їжі, навіть якщо вони дуже красиво оформлені, готувати не зручно, а отже важко. То про яку мрію можна говорити? Значно полегшують наше “життя” на кухні різноманітні пристрої – мультиварка, хлібопічка, блендер і т.д. А камін-пічка — гріє і тіло, і душу. Але цього мало.інтер'єр кухні

З другого боку, як мінімум, цілий місяць у рік «топтатися» біля плити в приміщенні, де все дуже зручно, але не красиво і не модно, теж не хочеться. Стильна кухня надихає на творчість, і тоді приготування страв перетворюється з сірої буденності на приємне хобі.інтер'єр кухні

То ж, які засоби використовують професійні дизайнери, працюючи над сучасними дизайнами кухонь? «ЗЕЛЕНА САДИБА» побачила наступні:

  1. Робоча зона біля великого вікна.
  2. Підвісні світильники над обіднім столом.
  3. Велика мийка, краще – подвійна.
  4. Острів на кухні.
  5. Багатофункціональні шафи і шухляди.

Тепер — про все по-порядку.

1. Робоча зона кухні біля великого вікна

Денне світло має величезне значення для самопочуття людини. Чого влітку ми, як правило, почуваємося бадьорішими, ніж взимку? Бо влітку день довгий і сонячний, і ми можемо насолоджуватися денним світлом до 18 годин на добу. Взимку ж нам катастрофічно не вистачає сонця. А якщо наша кухня має маленьке віконце, або розташоване не у тому місці, ми куховаримо весь холодний сезон або в напівтемряві, або при штучному освітленні. Це негативно впливає на нашу працездатність і краде натхнення.

«Геть темряву з кухні!» – закликає нас сучасний дизайн кухонь на фото, які ви побачите нижче. Красиво і, головне, дуже зручно. Подумайте, чи можна реалізувати цей заклик на вашій кухні? Побачите, це буде варте ваших зусиль. А якщо на її підвіконні цілий рік цвістиме весняна клумба з  тюльпанів, ваша кухня нікого не залишить байдужим! А ще в осяяній сонцем кухні можна організувати вертикальну грядку.

♥ Всі фотографії відкриваються у великому розмірі — клікніть на фото!

2. Підвісні світильники над обіднім столом

Красива подача їжі викликає апетит, додає настрою та смаку. При поганому освітленні гарно роздивитися їжу на тарілці та насолодитися її виглядом неможливо. Сучасні дизайнери потурбувалися і про це, придумавши підвісні світильники над обіднім столом. Вони можуть бути справжнім витвором мистецтва, купленим за відповідну ціну. А можна їх створити власними руками, і виглядатимуть вони навіть оригінальніше.

Сучасний дизайн кухонь від світильників hand-made тільки виграє. До речі, вінтаж сьогодні – найсвіжіший тренд в інтер’єрі. Задекорований, наприклад, до Пасхи стіл під таким освітленням буде виглядати просто казково.

Читайте також наші статті:

3. Велика мийка, краще – подвійна

На жодній кухні велика мийка не буде зайвою. Навіть якщо кухня обладнана посудомийною машиною, раковина для миття посуду постійно використовується під час готування їжі та прибирання. В ній миємо фрукти, овочі, розморожуємо рибу, м’ясо… Іноді – одночасно. І якщо з мийки постійно виливається вода, летять бризки й все вивалюється, нас це, як мінімум, дратує. Раковина в сучасному дизайні кухні має бути глибокою і місткою. Ідеальний варіант – подвійна.

4. Острів на кухні

Сучасні дизайни, які мають острів на кухні, на сьогодні автоматично вважаються модними. І не дивно, бо він дозволяє дизайнерам реалізовувати дуже неординарні рішення щодо зонування загальної площі кухні. А зручна кухня – це приміщення, в якому зони приготування їжі і її споживання чітко розділені. То ж якщо вистачає квадратних метрів, організуйте острів на кухні і у себе. Як  видно з фото, він може бути зовсім простим, але вишуканим.

5. Багатофункціональні шафи та шухляди

Щоб на кухні все стояло на своїх місцях і нікуди з них не дівалося – мрія кожної жінки. Якщо таке і можна реалізувати, то тільки за допомогою багатофункціональних шаф, шухляд чи відкритих поличок. Але не поспішайте замовляти нові меблі. Придивіться до тих, що вже є. Впевнені, що їх не можна переобладнати на щось подібне, як на фото нижче?

Наразі про ідеальну кухню – все. Якщо любите оригінальність, зробіть на стіні чи підлозі кухні мозаїку з битого кахелю. Це не тільки красиво, а й дуже економно.

Читайте також нашу статтю, як розмістити багато кухонного приладдя на маленькій кухні.

Сподіваємося, наші ідеї вам сподобалися, і вам вже кортить щось реалізувати у себе вдома. Розкажіть про це своїм друзям у соціальних мережах. Для цього достатньо лайкнути по відповідній іконці знизу. І починайте перетворювати свою кухню на ідеальну.

Натхнення!

ЗЕЛЕНА САДИБА.

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить