Компактна обідня зона — 30 ідей з фото

Затишна обідня зона – місце, де збирається вся родина. Проте не кожному пощастило мати велику кухню, де можна розгулятися зі своїми фантазіями. Буває і так, що навіть стіл поставити нема куди… Це може засмучувати, але, насправді, не все так погано. Головне все вдало розташувати та обрати правильні меблі. Звісно, ми не зможемо збільшити кухню у розмірах так, щоб зробити там велику обідню зону, де поміститься уся родина разом із друзями. Проте місце, де можна комфортно пообідати хоча б удвох, зробити не так складно, адже існує досить багато вдалих прикладів. Сьогодні ми зібрали 30 фото-ідей компактної обідньої зони для вашого натхнення.

Компактна обідня зона — 30 ідей з фото

Компактна обідня зона — 30 ідей з фото

Компактна обідня зона — ідеї з фото

1. Круглий стіл

Перше, з чого починається вибір стола, це його форма. Перевага прямокутного або квадратного столу в тому, що його можна поставити впритул до стіни. Проте я пропоную звернути увагу саме на круглий варіант, адже у нього є купа плюсів для маленької кухні. По-перше, у нього немає кутів, тому можна сісти тісніше. По-друге, та сама відсутність кутів «захистить» вас від постійних синців, особливо якщо стіл стоїть у проході. Звісно, розмір столу має відповідати розміру кімнати. Краще обирати варіанти на витонченій ніжці по центру, так буде комфортніше сидіти та і виглядатиме він більш тендітно.

♥ Всі фотографії відкриваються у великому розмірі — клікніть на фото!

2. Стіл без ніжок

Досить вдалий варіант для маленької кухні — прикріплена стільниця до стіни. Тут, взагалі, немає ніжок, тому сидіти вони не заважатимуть та збережуть дорогоцінний простір. Підберіть до такого столу стільці, які за висотою можна буде сховати під ним, щоб вони не заважали.

3. Стіл-трансформер

Стіл-трансформер — просто ідеальний для маленької кухні. У зібраному компактному варіанті він буде виконувати свою повсягденну функцію та не буде заважати займатися буденними справами на кухні, а коли потрібно – збільшить місця для сидіння. Такий стіл у розкладеному варіанті можна переміщувати у вітальню, для святкових випадків.

4. Складний стіл

Якщо місця зовсім немає, можна придбати складний стіл та розкладати його тільки тоді, коли він вам потрібен. У складеному стані стіл не буде заважати вам готувати та робити прибирання, що дуже зручно.

5. Невелика барна стійка

За допомогою барної стійки можна і зекономити простір, і зонувати його. Така кухня виглядає сучасно та стильно. Єдине, приділіть увагу підбору справді зручних барних стільців.

6. Стіл з місцями для зберігання

Економити простір можна не тільки на самому столі, а й за його допомогою. Якщо у вашого столу будуть місця для зберігання замість додаткової тумби, ви зможете зробити сам стіл трошки більше.

7. Лавка з місцями для зберігання

Таку ж функцію може виконувати і місця для сидіння, а саме, лавки із ящиками під ними.

8. Складні стільці

Стільці також крадуть простір, тому обирати краще такі, які будуть це робити мінімально. Можна знайти вдалі комплекти, де вони ідеально ховаються під столом і не заважають. Також зараз існують досить гарні варіанти складних стільців, які можна ховати, коли вони вам не потрібно (усі або додаткові).

9. Стіл-підвіконня

Гарний спосіб зробити стіл у маленькій кухні — задіяти зону підвіконня. Особливо цей варіант сподобається тим, хто полюбляє дивитися у вікно та спостерігати за життям на вулиці.

10. Частина стільниці

Якщо ви обираєте між тим, щоб зробити достатню за розмірами робочу зону на кухні та столом, то ця ідея вам сподобається. Подовжіть стільницю так, щоб вона могла виконувати ці дві функції.

Вам сподобаються також наші статті:

Компактна обідня зона — більше фото

Натхнення! 

ЗЕЛЕНА САДИБА.