Піч-буржуйка в інтер’єрі — ідеї з фото

Можна було б назвати сьогоднішній матеріал трендовим, адже потреба в альтернативних способах опалення сьогодні як ніколи актуальна. Пічка буржуйка — головний герой цього матеріалу. Не саморобні конструкції, а сучасні аналоги — пічки-каміни для дому, які можна купити. Про їх практичну функцію ми поговоримо якось іншим разом, бо давно зацікавились ними як затишним предметом інтер’єру та планували показати це на прикладах. Тому сьогодні — про естетичну сторону буржуйок. Такі пічки — не тільки практичні, а іноді й життєво необхідні, їх можна ще й стильно вписати в інтер’єр.

Піч-буржуйка в інтер'єрі, фото

Піч-буржуйка в інтер’єрі — ідеї з фото

Пічка буржуйка — як вписати в інтер’єр?

Платформа

Пічку слід встановлювати на вогнетривку поверхню, тому її часто ставлять на підняту платформу, яка підвищує безпеку розпалу. Така платформа може стати цікавим елементом дизайну кімнати.

Замість каміна

Буржуйку можна встановити в камінному порталі. Це збереже затишний ефект каміна з іншим функціоналом. При цьому пічка буржуйка вимагає менше дров і охолоджується швидше, тому буде ідеальним додатковим джерелом тепла в заміському будинку або основним — на дачі.

Стіна за пічкою

Якщо пічка встановлюється близько біля стіни, її поверхню слід захистити. І зробити це можна дуже ефектно. Наприклад, викласти цеглою або яскравою керамічною плиткою.

Дрова

Дрова — це не тільки матеріал для розпалювання пічки, а й декор. Не ховайте їх далеко, навпаки, знайдіть цікавий спосіб демонстрації, наприклад, у ніші стіни.

Килим

Пічка — це про тепло, тому дуже доречно вона виглядає у тандемі із килимом (на безпечній відстані, звичайно).

Стиль

Зараз можна знайти багато моделей пічок не тільки на будь-який смак та бюджет, а й стиль. При цьому інтер’єр може бути дуже різний: класичний, мінімалізм, лофт… Можна підібрати пічку в стиль, а можна зіграти на контрасті.

Дивіться також ідеї наших матеріалів:

Буржуйка в домі — фото без коментарів

Всі фото відкриваються у повному розмірі, якщо на них клікнути!

Якщо ви загорілись ідеєю встановлення стильної пічки-буржуйки вдома, обов’язково детально вивчіть технічні фактори: потужність, технологію, ефективність, практичність, безпечність тощо.

Натхнення! 

ЗЕЛЕНА САДИБА.