Мультиварка на кухні у сучасної господині займає почесне місце десь між електричним чайником і духовкою. Ми готуємо в мультиварці щодня і перші страви, і гарніри, і м’ясо, і птицю, і рибу… Печемо, смажимо, тушимо, варимо… При цьому, скільки б не було режимів у нашої помічниці, як правило, використовуємо всього кілька. Ми до них звикли і вже мало замислюємося, чим режим «тушкування» відрізняється від режимів «плов» чи «молочна каша», наприклад. А між ними – велика різниця. І, може, якщо ви звернете увагу на інші можливості мультиварки, ваші улюблені страви «зазвучать» по-новому і будуть ще смачнішими. То ж про те, чого ви не знали чи вже забули про свою мультиварку, розповість наша стаття.
Український ринок побутової техніки сьогодні пропонує мультиварки від величезної кількості виробників. Як обрати свою модель, «Зелена Садиба» обов’язково напише в наступних матеріалах. А зараз зазначу тільки, що практично вся побутова техніка цього типу оснащена приблизно однаковими режимами роботи. Їх може бути більше або менше, але за своїми особливостями «Випічка» мультиварки Panasonic нічим не відрізняється від, такого ж режиму, наприклад, Redmond. У кожної моделі, напевне, є якісь особливості, але щодо цього, вони не суттєві. Тепер про найбільш популярні режими – детально.
Є пристрої, які мають значно більше режимів. Але, як показує практика, якщо на кухні використовуються всі вищезгадані, цього більш, ніж достатньо для приготування величезної кількості страв. Перед тим, як готувати в мультиварці, згадайте особливості її режимів і оберіть найоптимальніший. А щоб нічого не забути, збережіть цю статтю собі на сторінку у соціальній мережі. Пригодиться і вам, і друзям.
Готуйте з задоволенням!
ЗЕЛЕНА САДИБА.
Сохранить
Сохранить
Сохранить
Сохранить
Сохранить