Logo

Запечена пекінська капуста

У рецепті запеченої пекінської капусти немає нічого надзвичайного, це елементарно. Капуста, простий соус та приправи — ось і все, що потрібно. Проте я чомусь ніколи його не готувала. Мені, якщо чесно, таке навіть в голову не приходило! З пекінської капусти я робила тільки салати і навіть не розглядала її для запікання. Вирішила спробувати, і виявилось, що це дуже смачно! Запечена пекінська капуста зовні схожа на квітку, тому виглядає доволі цікаво на тарілці. Така закуска підійде, в тому числі, і для постних днів, коли хочеться урізноманітнити свої буденні страви. Додайте на гарнір гречку, і вийде ідеальна легка пісна вечеря.

Запечена пекінська капуста

Запечена пекінська капуста

Інгредієнти для запеченої пекінської капусти

  • пекінська капуста — 1 шт.;
  • соєвий соус — 2 ст. л.;
  • рослинна олія — 2 ст. л.;
  • мед — 1 ст. л.;
  • сухі приправи.

Спосіб приготування запеченої пекінської капусти

Перш за все, пекінську капусту для цього рецепту потрібно правильно обрати. Беріть щільну капусту, де верхні листочки заходять один на інший. У мене в цей раз була не така, тому верхні листочки я трохи втратила та підклала їх під основну частину таких розеток.  Нарізаємо пекінську капусту товщиною 2-3 см. При цьому притримуємо пальцями частину, яку відрізаємо.

Нарізаємо пекінську капусту

Нарізаємо пекінську капусту

Готуємо соус. Змішуємо соєвий соус, рослинну олію (соняшникову або оливкову) та мед.

Готуємо соус

Готуємо соус

Поливаємо соусом капусту. Зверху посипаємо сухими приправами. Я обрала для цього рецепту прованські трави. Солити не потрібно, вистачить соєвого соуса. Відправляємо капусту запікатись у розігріту до 180 градусів духову шафу на 20 хвилин. Час запікання залежить від вашої духовки.

Запечена пекінська капуста готова!

Запечена пекінська капуста готова

Запечена пекінська капуста готова

Спробуйте також наступні рецепти пісних страв:

Смачного!

Наталка Гурман,

ЗЕЛЕНА САДИБА.