Нестандартне використання штор у інтер’єрі — 20 ідей з фото

Нещодавно ми розповідали які існують альтернативи шторам. А сьогодні розглянемо нестандартні варіанти використання штор в інтер’єрі, тобто не на вікні. Адже щоб зробити інтер’єр цікавим та оригінальним, іноді потрібно подивитись на звичні нам речі під іншим кутом. Саме тому ми підібрали 20 фотоприкладів нетрадиційного використання штор в інтер’єрі для вашого натхнення.

nestandartne-vikoristannya-shtor-u-interyeri-idej-z-foto-01-1024x683-6832333

Нестандартне використання штор у інтер`єрі — 20 ідей з фото

Якщо не на вікні, то де використати штори в інтер’єрі?

Зонування. Один з найпопулярніших прийомів у сучасному дизайні – зонування. Адже дуже часто перед нами стоїть питання, як забезпечити приватність спальної зони або «домашнього офісу» у квартирі-студії. Саме з цим зможуть допомогти штори, вони позбавлять вас від необхідності будувати складні перегородки. Штори не перевантажують інтер’єр та створюють візуальне розділення простору. Таким чином також можна створити свій особливий куточок для відпочинку, де можна читати, пити ранковий чай або просто помріяти.

Балдахін. За допомогою штор можна зробити місце відпочинку максимально затишним, повісивши їх над ліжком. Такий ефект створює атмосферу казковості, тому особливо балдахіну будуть радіти діти.

Замість міжкімнатних дверей. Якщо у вас нема потреби у «серйозних» дверях, не потрібна звукоізоляція та постійна приватність, то їх з легкістю замінять штори.

Прикриття. Звичайно, мова йде не про приховання безладу, а про те, щоб прикрити зони, які створені для практичних цілей. Штори можуть замінити дверцята у шафах, відокремлювати зону гардеробної, приховати пральну машину та вхідні двері. Таким чином ці зони будуть виглядати охайно. До того ж, це часто ще й бюджетна альтернатива, адже, наприклад, двері для гардеробної кімнати — це серйозна інвестиція.

Для ванної кімнати. Звичайний елемент інтер’єру ванної кімнати – шторка. Проте, якщо замінити пластикові шторки на текстильні – інтер`єр одразу стане виглядати набагато цікавіше. Існує досить багато водовідштовхувальних тканин, тому практична сторона питання не постраждає. Також можна трохи схитрувати і повісити дві штори – декоративну зовні та прозору водовідштовхувальну зсередини.

Акцентна стіна. Акцентну стіну зазвичай роблять за допомогою шпалер або малюнків, проте такого ефекту можна досягти і за допомогою штори. У такому способі є велика перевага – акценти можна регулярно міняти.

Читайте також нашу статтю Світло-рожевий і сірий колір в інтер’єрі — фото реальної квартири.

Нестандартне використання штор у інтер`єрі — фото без коментарів

Такі способи використання штор підійдуть не всім, адже штори потрібно регулярно прати, вони недовговічні, збирають пил… Це якщо порівнювати їх із більш монументальними конструкціями. Проте беззаперечними є і переваги – бюджетність, легкість використання та поєднання, оригінальність, різноманітність та ефект затишку.

Дивіться також наші фотопідбірки:

Натхнення! 

ЗЕЛЕНА САДИБА.