Logo

Свято Пасхи – це не тільки головна подія року для всього Християнського світу, а ще й дуже символічний день. Це торжество Весни і Відродження, то ж нема нічого дивного, що пасхальний декор наповнений квітами і різними природними матеріалами. Ми підготували для вас галерею з 55+ фото, кожне з яких аж світиться теплом і добротою. Дивіться, надихайтеся і творіть! Нехай ваші домівки до свята будуть самими красивими і… модними. Так-так, бо ідеї, з якими ви познайомитеся в цій статті – дуже стильні і, так би мовити, в тренді 🙂

pasxalnij-dekor-01-1024x765-4102879

Пасхальний декор – 55+ ідей

Віками наші предки прикрашали свої оселі до Пасхи. Спочатку, звичайно, наводили чистоту. Це було не просто генеральне прибирання. Це був щорічний косметичний ремонт! Білили хату і піч, фарбували вікна, ремонтували стріху… В оселі все мало дихати чистотою і свідчити про Любов і Безсмертя. Перші весняні квіти, гілочки верби, білосніжні вишиті рушники та серветки, свіжий огірочок на столі і свіжі млинці…

Пасхальний декор – модні тенденції

Сучасний арсенал засобів для декорування набагато більший і різноманітніший. Він дозволяє реалізувати будь-які ідеї декору своїми руками. Але, як видно з фото нашої галереї, на піку популярності сьогодні, як і сотні років тому, природні матеріали. Наприклад, дуже модними вважаються прикраси з мішковини і сухих гілочок. Здавалося б, важко надати святковості таким предметам.

Читайте також наші матеріали Яйця-омбре на Великдень, пофарбовані за допомогою червонокачанної капусти та Як зробити мармурові крашанки на Пасху.

Але, подивіться, як гарно і урочисто виглядають пасхальні кошики, вінки, гніздечка для крашанок, рамки для дзеркал з сухого гілляччя! Шматки мішковини ідеально підходять для декорування різноманітних банок, підсвічників, іншого посуду для кухні. А ще з мішковини можна зробити дуже оригінальні декоративні яйця.

Дивіться також рецепт паски для тих, хто зовсім немає часу.

Крім того, в пасхальному декорі 2017 присутні:

  • Незмінні пасхальні яйця;
  • Рослинні і квіткові композиції;
  • Символ перемоги над гріхом – вінок;
  • Кролик (католицький символ Пасхи) і курка з курчатами (православний символ Свята);
  • Символ світла – свічки.

Ідеї декору до Пасхи – 55+ ідей

Але, як то кажуть, краще один раз побачити… То ж пропонуємо вам зануритися у перегляд красивих фото оригінального пасхального декору. Можливо, ви не знайдете часу, щоб створити своїми руками щось подібне, але сьогодні купити такий декор можна в багатьох магазинах, в тому числі і через Інтернет.

Наводьте красу у своїх домівках, і нехай Світле Свято Пасхи принесе до них радість і любов!

Натхнення!

ЗЕЛЕНА САДИБА.

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить