Як оформити невеликий передпокій — 65 ідей з фото

Передпокій — часто або одна з найменших кімнат у оселі, або має нестандартний, тому не дуже функціональний розмір, або і зовсім відсутній, як у деяких новобудовах. З цих причин буває досить важко оформити його інтер’єр. Якщо розміри вашого передпокою не вражають, оптимальне використання дорогоцінних квадратних метрів та продуманий дизайн допоможуть перетворити цей простір на повноцінну кімнату. В статті ми зібрали 65 фото-ідей оформлення маленьких передпокоїв для вашого натхнення.

yak-oformiti-nevelikij-peredpokij-01-1024x768-8663987

Як оформити невеликий передпокій — 65 ідей з фото

Поради для створення невеликого функціонального передпокою

Мінімалізм. Для вдалого оформлення цього простору користуються, зазвичай, стилем мінімалізм. Тобто туди ставлять прості негабаритні меблі, не використовують надлишкові декоративні елементи та зайві конструкції. Такий передпокій не захаращують зайвим взуттям та одягом.

Кольори. Малогабаритний передпокій, як правило, оформлюють у світлій кольоровій гамі. На невеликій площині бажано використовувати не більше, ніж 2-3 кольори: один — основний, інші — для контрастів та дрібних деталей. Ідеально підійде білий колір як основний, адже він візуально розширює простір.

Освітлення. Для невеликого передпокою важливо зробити гарне освітлення, так цей простір буде виглядати більш просторим. Підійде встановлення однієї-двух ламп над дзеркалом, компактна люстра під стелею або декілька лампочок із розсіяним світлом. Не зупиняйтеся на одному джерелі світла, комбінуйте декілька.

Дзеркала. Невід’ємним елементом невеликого передпокою є дзеркало. Завдяки дзеркальній поверхні маленький простір стає більш просторим та вільним.

Меблі. У такому передпокої-кутку досить непросто розставити меблі без втрати вільного простору. Тому передпокій обставляють тільки потрібними та функціональними елементами. Комод можна замінити взуттєвницею або тумбою, а замість гардероба встановити настінний або підлоговий вішак. Головні убори та інші аксесуари можна розмістити на підвісних полицях. Гарним рішенням буде лава у вигляді скрині з відкидним сидінням або висувним ящиком, та інші багатофункціональні елементи. Наприклад, пуфик із ящиками або шафа із дзеркалом. Ефективним рішенням при нестачі простору є кутові конструкції.

Декор. Наповнити цей невеликий простір затишком можна за допомогою живих рослих, м’яких килимків та декоративних подушок. Одну акцентну стіну можна оформити картинами, фотографіями та іншим декором.

Читайте також:

Невеликий передпокій —  фото без коментарів

Натхнення! 

ЗЕЛЕНА САДИБА.