Сад своїми руками – 75 фото для натхнення

Якщо ви щасливий господар прекрасного саду і більше нічого не хочете в ньому змінювати, можете залишити цю статтю поза увагою. Але якщо ваш ландшафтний дизайн далекий від досконалості, або, взагалі, ви тільки-но починаєте працювати над садом своїми руками, вам обов’язково треба переглянути світлини цієї галереї. Тут ви знайдете цікаві ідеї, які допоможуть створити сад своїми руками — власний куточок Раю…

Сад своїми руками – 75 фото для натхнення

Сад своїми руками – 75 фото для натхнення

Ідеальний ландшафтний дизайн – який він?

Чи є якісь критерії ідеального ландшафтного дизайну? Скоріше ні, ніж так. Адже це, в першу чергу, справа смаку. А тут, як кажуть, товаришів не буває. Але, мабуть, більшість господарів приватних садиб, розробляючи дизайн саду, хотіли б, щоб він був:

  • Багатим на кольори і аромати в будь-який сезон (навіть зимовий сад може вражати красою);
  • Не вимагати складного догляду (практичний сад);
  • Підкреслювати оригінальну архітектуру будинку або приховувати його недоліки;
  • Бути різним за стилем в різних зонах ділянки (наприклад, зону відпочинку можна організувати в японському саду).

Чи можна реалізувати всі ці забаганки власноруч, без допомоги спеціалістів? Скоріше так, ніж ні. Особливо, якщо скористатися їхніми порадами. Бо це справа власної наполегливості та сили бажання. Зазначимо тільки, що сади, фото яких ви переглянете в цій галереї, навряд чи, створювалися любителями. Це справа рук професійних ландшафтних дизайнерів і не одного року роботи.

Але хто заважає нам трудитися над створенням власного ідеального саду своїми руками? Ніхто! Хіба що власне небажання.

Сад своїми руками – 75 фото

А от, щоб вам вистачило ідей для цієї нелегкої, але приємної справи, ми і підготували для вас підбірку світлин прекрасних садів. Тут є все: і витончені топіарні композиції, і гордовиті ландшафти з хвойними рослинами, і квітучі протягом всього сезону модулі… Дивіться, надихайтеся та творіть!

Натхнення!

ЗЕЛЕНА САДИБА.

Натхнення!

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить