7 способів додати колір в інтер’єр

Осінь — прекрасна пора року, особливо коли сонце не ховається, а на деревах безліч фарб. Проте такі дні на вагу золота, а все ближче до зими погода за вікном буде радувати все менше. Саме в цей час хочеться чогось яскравого хоча б вдома. Не у кожного є час та гроші навіть на косметичний ремонт своєї оселі. Але існують менш глобальні способи освіжити простір, щоб він виглядав дійсно оновленим. До того ж це такі ідеї, які за бажання можна буде легко демонтувати, якщо настрій кімнати захочеться знову змінити. В цій статті вашій увазі — 7 ідей, як додати яскравих фарб у свій інтер’єр без ремонту.

7 способів додати колір в інтер'єр, або Нова оселя без ремонту

7 способів додати колір в інтер’єр

1. Великий витвір мистецтва

Творчий спосіб додати фарб — повісити велику картину, панно або інший витвір мистецтва. Не обов’язково купувати дорогі предмети, це може бути створена власноруч абстракція або звичайний постер у гарній рамці.

Великий витвір мистецтва

Великий витвір мистецтва

2. Килим

Яскравий килим кардинально змінить навіть дуже нейтральну кімнату. При цьому килим не обов’язково обирати дорогий — це можуть бути нещільні доріжки, які можна комбінувати по дві-три із різними принтами. До речі, вже не перший рік у дизайнерів популярні знайомі килими з радянських часів — такі можна знайти на сайтах перепродажу у гарному стані та обрати серед них найстильніший.

Читайте також нашу статтю Килим у сучасному інтер’єрі — 40 ідей з фото.

Кольоровий килим

Кольоровий килим

3. Декоративні подушки та ковдра

Декоративні подушки можуть з легкістю оновити вигляд вашої вітальні або спальної кімнати. Цей спосіб максимально бюджетний, адже змінити достатньо тільки наволочки. Їх можна з легкістю пошити самостійно, навіть маючи невеликий досвід. До подушок можна також додати яскравий плед.

Декоративні подушки

Декоративні подушки

4. Крісло

В популярних скандинавських інтер’єрах дуже часто можна зустріти яскраве жовте крісло. Пропоную звернути увагу на інші кольори, або навіть принти. Цікаве крісло може вийти, якщо перетягнути ретро-крісло в оригінальну тканину — такого більше ні в кого не буде!

Кольорове крісло

Кольорове крісло

5. Неонова вивіска

Не дуже великий елемент інтер’єру, проте завдяки своїй оригінальності та світлу з легкістю додасть яскравості звичайному інтер’єру.

Неонова вивіска

Неонова вивіска

6. Рослини

Кімнатні рослини та зрізані букети — дієвий спосіб додати кольору, особливо якщо «одягти» їх у яскраві горщики, кашпо та вази.

Кімнатні рослини

Кімнатні рослини

7. Штори

Кольорові штори дуже активні, тому ви одразу відчуєте різницю у настрої кімнати.

Кольорові штори

Кольорові штори

Читайте також нашу статтю Нестандартне використання штор у інтер’єрі — 20 ідей з фото.

Натхнення! 

ЗЕЛЕНА САДИБА.