Святковий декор на День Закоханих — 30 ідей з фото

Якщо ви святкуєте День Закоханих, романтичний декор допоможе перетворити вашу оселю у місце для незабутнього побачення. У цей період все частіше із-за хмар виходить сонце, день стає все довшим, люди більше посміхаються у передчутті весни… Все це налаштовує нас на легкий позитивний лад, тому такий декор буде доречним і просто для покращення настрою. Чому б і ні? Можна тижнями бігати по магазинах, щоб знайти святковий декор на День Закоханих, а можна зробити щось оригінальне та просте своїми руками. Сьогодні ми зібрали таких 30 ідей з фото для вашого натхнення.

Декор на День Закоханих — 30 ідей з фото

Святковий декор на День Закоханих — 30 ідей з фото

На мій погляд, декор на День Закоханих не має бути дорогим та довговічним, тому доречним буде використання вже наявних вдома матеріалів, звичайна канцелярія та натуральні елементи.

Ідеї декору на День Закоханих

Дерево кохання

Візьміть велику гілку або декілька та задекоруйте їх. Ідеальним декором, звісно, будуть сердечка, які можна зробити з картону, зв’язати, пошити тощо. Гілки можна пофарбувати або залишити натуральними та поставити у гарну вазу або глечик.

Багато маленьких букетів

Живі квіти точно створять романтичний настрій у кімнаті, але один букет — це досить банально. А ось якщо зробити багато маленьких — це вже інша справа. Можна поставити їх разом або розставити по кімнаті, взяти однакові квіти або різноманітні. Поставити квіти можна у маленькі вази, баночки або навіть склянки, і святковий настрій на День Валентина майже забезпечено!

Гірлянди

Дуже доречно виглядають різноманітні тематичні гірлянди. Зробити їх можна легко з картону, саморобних помпонів, стрічок, бантиків.

Свічки на День Закоханих

Свічки — обов’язковий елемент романтичної атмосфери. Будь-які свічки будуть в тему, але краще їх ще й задекорувати. Для цього можна, наприклад, зробити свічник із банки та обернути її в папір із вирізаним серцем.

Вам буде цікаво переглянути ідеї статті Валентинка своїми руками.

Квіткові серця

На основі дроту можна зробити квіткові віночки, якщо приклеїти на нього штучні квіти. Вінок може бути будь-якої форми, але, звісно, найдоречнішим в день Закоханих він буде у формі серця. Повісити такий декор можна на стіну, ручки шафи, люстру, гардину тощо.

Святковий декор на день Святого Валентина — фото без коментарів

Не забули? Скоро головне свято весни! Передивіться ідеї, як прикрасити оселю до Великодня і виберіть найоригінальніші!

Натхнення!

ЗЕЛЕНА САДИБА.