Фруктовий настрій в інтер’єрі — 40 ідей з фото

Фруктовий принт – просто ідеальне рішення для створення літнього настрою в інтер’єрі у будь-яку пору року. До того ж, дуже актуальний зараз. Можливо, на це вплинули фруктові принти в моделях відомого модного дому Dolce & Gabbana, які започаткували цей тренд, що тримається й досі. Таке інтер’єрне рішення виглядає яскраво, весело та сучасно, тому сподобається багатьом. Зазвичай, фрукти використовують у інтер’єрі кухні, адже там вони виглядають дуже органічно. Але й у інших кімнатах вони будуть доречними і цікавими. Яблука, груші, лимони, апельсини, банани, ківі.. А ще гранат, інжир, папая та безліч інших звичних і не дуже фруктів.  Сьогодні ми зібрали 40 фотоідей фруктового настрою в інтер’єрі для вашого натхнення.

fruktovij-nastrij-v-interyeri-01-1024x768-7128775

Фруктовий настрій в інтер’єрі — 40 ідей з фото

Як можна додати фруктового настрою в інтер’єр?

  • Шпалери. Найефектніший спосіб використання фруктової тематики – це шпалери із фруктами. Найефектніший, але далеко не дешевий, адже стильні фруктові шпалери знайти досить непросто. Зазвичай, їх роблять на замовлення або шукають серед дизайнерських пропозицій. Як варіант, можна комбінувати однотонні шпалері із принтованими у якості акценту. Якщо ви вмієте малювати, можете спробувати створити такий принт самостійно на невеликій ділянці. Таких більше ні в кого не буде!
  • Картина. Якщо ж шпалери для вас занадто масштабне рішення – зверніть увагу на картини. Це не обов’язково має бути авторська картина, підійде і роздруковане зображення, яке вам подобається.
  • Текстиль. За допомогою текстилю досить легко створити потрібний настрій, адже його можна легко замінити. Рушники, скатертини, ковдри, штори, подушки.. Тут головне — вчасно зупинитись.
  • Предмети у формі фруктів. Зараз досить легко знайти цікаві предмети для інтер’єру, тому і на фруктову тему вибір є. Це може бути лампа, кошик, ваза, шкатулка, годинник та інше.
  • Фрукти. Додати потрібний настрій у інтер’єр допоможуть і самі фрукти, адже вони не тільки корисні, але й гарні. Кімнатні цитрусові рослини з плодами — ідеальне рішення!

Фруктовий настрій в інтер’єрі — фото без коментарів

Натхнення! 

ЗЕЛЕНА САДИБА.