Жовтий колір в інтер’єрі — 40 ідей з фото

Жовтий колір в інтер’єрі — одне із найвдаліших дизайнерських рішень. Це найлегший та найяскравіший колір у спектрі, який легко комбінується із іншими кольорами. Його присутність наповнить оселю яскравістю, оптимізмом та енергією. Це символ сонця, тепла та літа. Жовтий колір дуже багатогранний, є і теплий, і холодний, і різні відтінки за насиченістю: лимонний, медовий, пісочний, банановий, пшеничний, солом’яний, кукурудзяний та багато інших. Тому підібрати свій жовтий не складе проблеми. То ж переваг вистачає. Вдалі приклади застосування жовтого кольору в інтер’єрі покажемо у сьогоднішній фотопідбірці.

Жовтий колір в інтер’єрі — 40 ідей з фото

Жовтий колір в інтер’єрі — 40 ідей з фото

Декілька рекомендацій по використанню жовтого кольору в інтер’єрі

Жовтий колір дуже активний, тому його яскравість потрібно розбавляти іншими кольорами. Краще він підходить для темних або холодних приміщень. У кімнаті, яка розташована на південній стороні, з інтер’єром у жовтих тонах буде тяжко переносити спекотні дні.

Щоб надати інтер’єру новий яскравий вигляд, не потрібно фарбувати все у жовтий, достатньо додати декілька яскравих акцентів, наприклад двері, декоративні подушки, горщики із квітами, тощо. Повісивши жовті штори або тюль, можна створити відчуття присутності сонячного світла у приміщення.

Жовтий допомагає розширити простір, тому його можна використовувати для оформлення невеликих приміщень. Для створення більш об’ємного вигляду кімнати, можна використовувати декілька відтінків жовтого. Якщо хочеться додати приміщенню тепла, можна просто замінити старі меблі на меблі жовтого кольору або використати жовті ковдри з подушками.

Колір сонечка просто ідеальний для кухні та ванної кімнати, якщо ви хочете зарядитися зранку гарним настроєм та бадьорістю. А також у кабінеті або в зоні робочого місця, адже він покращує працездатність, стимулює розумову діяльність і креативне мислення.

У дизайні спальної кімнати краще використовувати пастельні тони лимонного, колір шафрану або золотий. Яскраві відтінки ліпше не використовувати або комбінувати із синім, зеленим, бежевим, коричневим кольорами.

Відтінки жовтого ідеально підходять для дитячої кімнати, адже покращують настрій та концентрацію. Проте слід його уникати, якщо у дитини підвищена нервова збудливість або діагностовані невралгічні захворювання.

Біло-жовте поєднання – одне з найкращих, адже дарує приміщенню легкість та повітряність, ще й візуально його розширює. Білий колір відмінно розбавляє сонячний жовтий та нейтралізує відчуття втоми, яке несе у собі занадто яскравий відтінок.

Читайте також наші статті:

Жовтий колір в інтер’єрі — фото без коментарів

Натхнення! 

ЗЕЛЕНА САДИБА.