Квітник на подвір’ї для створення яскравих акцентів — 30 ідей з фото

Будь-який двір буде нудним, якщо там зовсім нема квітів. Справжньою прикрасою та яскравим акцентом на подвір’ї стануть різноманітні квітники. Найчастіше їх розташовують поруч з альтанками, біля вхідної зони будинку чи ділянки, словом — на найвиднішому місці. Але це зовсім не означає, що ви не можете зробити квітник десь подалі від людських очей, щоб наодинці час від часу відпочивати біля нього і тілом, і душею. Щоб дизайн квітника був вдалим, не обов’язково звертатися до професійного дизайнера. Доклавши певних зусиль, ви й самі зможете оформити цей елемент ландшафтного дизайну. Сьогодні ми зібрали 30 фото квітників для вашого натхнення.

Квітник на подвір’ї для створення яскравих акцентів — 30 ідей з фото

Квітник на подвір’ї для створення яскравих акцентів — 30 ідей з фото

Кілька практичних ідей квітників на подвір’ї

При плануванні квітника потрібно вирішити такі питання:

  • Підібрати форму та дизайн квітника.
  • Розпланувати схему посадки квітів.
  • Знайти рослини, яким підходитимуть наявні умови.

Яким може бути квітник на подвір’ї?

  • «Дикий квітник». Якщо ви за природний стиль, можна обрати для квітника польові квіти. Це можуть бути маки, волошки та інші знайомі нам «дикуни». При цьому ідеально в нього впишуться не тільки однорічні, а й багаторічні квіти. Читайте також нашу статтю Сад в природному стилі — 25 фото для натхнення.
  • Квітник із сукулентами. Сукулентам місце не тільки на підвіконні, але й у квітнику. Можна знайти сукуленти, які не потребують багато ґрунтового простору, що робить їх ідеальним рішенням для посадки серед квітів. До речі, молодило дуже гарно виглядає у поєднанні із трояндами.
  • Квітник у дереві або пні. Якщо у вас на подвір’ї є непотрібний пеньок, не поспішайте його видаляти, у ньому можна зробити квітник. Для основи можна взяти і повалене дерево.
  • Їстівний квітник. Гарне чи смачне? Із таким квітником не потрібно буде обирати! Наприклад, настурції можна подавати до салатів або прикрашати ними літню випічку.
  • Вертикальна клумба. Така ідея підходить для невеликих ділянок, де бракує вільного простору. Спробуйте зробити клумбу-башту з петуній. Це дуже оригінально!
  • Один колір. Якщо вам подобається один колір, наприклад рожевий, ви можете створити так званий моно-квітник. Різноманіття квітів дозволяє використати практично будь-який колір чи відтінок.
  • «Спокійний» квітник. Не обов’язково обирати для квітників кислотні кольори, можна навпаки зібрати квітник у пастельних відтінках. Такий квітник буде виглядати дуже ніжно та виділятися на фоні соковитої зелені.

Квітник на подвір’ї — фото без коментарів

Всі фотографії відкриваються у великому розмірі — клікніть на фото!

Натхнення!

ЗЕЛЕНА САДИБА.