Функціональне підвіконня — 15 ідей з фото

Як правило, підвіконню не приділяють увагу, як функціональному елементу інтер’єру, і, зазвичай, він виконує класичну роль – служить місцем для розміщення квітів або інших невеликих предметів. Однак, на цьому можливості підвіконня не закінчуються. В цьому матеріалі для вашого натхнення ми зібрали 15 фото з ідеями функціонального використання підвіконня. Особливо ці ідеї сподобаються власникам маленьких квартир, адже у таких оселях кожен квадратний метр на вагу золота.

funkcionalne-pidvikonnya-22-1024x769-3315591

Функціональне підвіконня — 15 ідей з фото

Варіанти функціонального використання підвіконня

  • Зона відпочинку. Якщо вам пощастило мати широке підвіконня, то цю ідею буде зовсім нескладно реалізувати. Для цього вам знадобляться матрац, подушки та ковдри. Якщо ж побудувати там “подіум”, то можна створити навіть спальне місце під вікном.
  • Робоче місце. Ця ідея стане оптимальним варіантом для невеликих приміщень. Робоча зона передбачає об’єднання підвіконня та стільниці. Для того, щоб працювати було зручно, слід продумати максимально можливу ширину підвіконня.
  • Зберігання речей. Облаштувати невелику шафку можна у просторі під підвіконням на місці радіатора опалення. Для цього потрібно збільшити поверхню до максимально можливих розмірів та розділити простір на полиці. Якщо ж радіатор неможливо перенести на нове місце, то зберігати у такій шафі можна лише ті речі, які не бояться високих температур. І в цьому випадку доведеться обійтися без дверцят, щоб була циркуляція повітря. Підвіконня-шафку також можна з’єднати з підвіконням-диваном, вийде 2-в-1.
  • Продовження стільниці. Це досить бюджетний варіант отримати додаткову робочу зону на кухні. Якщо ж із вашого вікна гарний вид, можна зробити з підвіконня барну стійку, та отримувати позитивні емоції від споглядання краси під час ранкової кави та сніданку.

Функціональне підвіконня —  фото без коментарів

 

Дивіться також фото наших матеріалів:

Як бачимо, підвіконня, безперечно, може стати не тільки гарною, але й функціональною частиною інтер’єру. Однак, не забувайте, що гарні картинки в Інтернеті часто передбачають відсутність радіаторів опалення (якщо приклад із регіону з теплим кліматом). Це не означає, що така краса нам не доступна, але ми маємо продумати технічні нюанси нашої реальності, а саме – забезпечити циркуляцію повітря та використовувати відповідні матеріали.

Натхнення!

ЗЕЛЕНА САДИБА.