Організація садових інструментів та іншого інвентарю — 45 ідей з фото

Підтримка чистоти та порядку на дачній чи присадибній ділянці потребує багато сил і часу. Якщо при цьому садові інструменти не впорядковані, робота ускладнюється та потребує більше енергії. Тому організувати зручне зберігання інструментів — важлива справа. Це і питання власної безпеки (щоб на граблі не наступити), і довголіття інвентарю. До того ж це ті речі, які завжди повинні бути під рукою та на видноті. Зробити це простіше ніж здається. Є просте рішення — один раз витратити час та обладнати одне чи кілька місць для зберігання садових інструментів та іншого інвентарю. Дивіться приклади такої організації  у нашій сьогоднішній фото-підбірці.

organizaciya-sadovix-instrumentiv-ta-inshogo-inventaryu-01-1024x768-3630647

Організація садових інструментів та іншого інвентарю — 45 ідей з фото

Перше, що потрібно зробити — розібрати увесь інструмент. Розсортуйте його по розмірах: великий інвентар в одну групу, маленькі совочки, грабельки та лопати — у іншу, молотки та викрутки — у третю. Так ви зможете зрозуміти який із способів зберігання обрати.

Дивіться також наші ідеї для гаража.

Як зберігати садовий інвентар?

Найпростіший та доступний спосіб навести порядок — прибити на стіни металічні коридорні гачки та розмістити на них садове приладдя. Для масивних інструментів підійдуть планки із гачками.

Можна розташувати деякі інструменти на внутрішній стороні дверей садового сарайчика. Це значно зекономить місце та прискорить результат їх пошуку.

Одна з найзручніших систем зберігання садових дрібниць — стелажі. Можна встановити готовий стелаж, а можна зібрати імпровізований — поставити одну на одну дерев’яні коробки або ящики для овочів.

Не дуже складно буде змайструвати тримачі садових інструментів із дерев’яних брусків або невеликих пластів фанери.

Стане в нагоді і старий паркан. Його можна прикріпити у сарайчику, а на виступаючі бруски і планки прибити гачки і вішати інструменти.

Ще один спосіб — розмістити інвентар горизонтально уздовж стіни. Такий спосіб підійде для просторих сараїв.

Якщо у вас залишились старі інструменти, які вже не потрібні, їх можна використати як тримачі для садового інвентарю. Наприклад, якщо прибити старі граблі догори ногами. Використайте також дерев’яні піддони. Для цього потрібно закріпити піддон вертикально до стіни.

Організація садових інструментів та іншого інвентарю — фото

Натхнення!

ЗЕЛЕНА САДИБА.