Зберігання продуктів і побутових дрібниць на кухні — 100 ідей з фото

Весна — ідеальний час навести порядок на кухні. Організація зручного та акуратного зберігання продуктів і кухонного приладдя — актуальне питання для будь-якої кухні, великої чи маленької. Часто кухонний гарнітур не може впоратися із посудом, продуктами та побутовою технікою. Тому саме правильна їх організація дозволить підтримувати кухню в чистоті і порядку. За допомогою маленьких хитрощів це буде зробити нескладно і дозволить зекономити простір. Ми зібрали 100 ідей організації зберігання речей на кухні для вашого натхнення.

ideyi-zberihannya-na-kukhni-01-1024x647-3659020

Зберігання продуктів і побутових дрібниць на кухні — 100 ідей з фото

Ідеї організації зберігання продуктів і кухонного приладдя

Крупи

Крупи краще зберігати у скляних або пластикових контейнерах, які щільно закриваються. Хоча підійдуть і звичайні скляні банки, які можна задекорувати на свій смак. Зручно зберігати крупи саме у висувній шухляді, адже тоді у вас буде завжди вільний доступ до них. Контейнери зі зрозумілих причин краще обирати прозорі, щоб бачити, де яка крупа і скільки її залишилось. Банки із крупами можна зберігати і на відкритих полицях, але щоб вони не втрачали смакових якостей, краще обирати невеликі банки.

Спеції

У тих, хто полюбляє готувати, цього добра завжди дуже багато. Ці маленькі пакетики можуть перетворити будь-який простір у хаос, тому важливо зробити так, щоб вони завжди були у порядку. Для зберігання спецій краще використовувати спеціальні скляні баночки, проте зробити їх можна і самостійно. Наприклад, це можуть бути баночки від дитячого харчування, контейнери від «тік-таку», невеликі пляшечки із кришками.

Навіть на маленькій кухні знайдеться місце для організованого зберігання спецій без використання зайвого простору. За допомогою спеціальних кріплень їх можна тримати на внутрішній стороні дверцят шафи або ж підвісити. У продажу також можна знайти спеціальні баночки із магнітними кришками, які можна розмістити на холодильнику або стіні за допомогою магнітної панелі. Ще один вдалий варіант — висувна вузька вертикальна шафка, для якої можна знайти місце між шафами або поряд із холодильником.

Кришки від каструль

Кришки від каструль — той предмет, який часто заважає на кухні, адже неможливо скласти їх до купи, а зберігання на каструлі забирає занадто багато простору. Кришки можна тримати у шухлядці із посудом, якщо відділити їх перегородкою. На етапі «конструювання» кухні, у верхній частині шухлядки із посудом можна зробити висувну «внутрішню» шухлядку для кришок. За допомогою кріплень зберігати кришки можна на дверцятах шафи.

Каструлі та пательні

Класичний варіант зберігання — це висувний ящик або полиця. Але також можна відступити від цього правила, підвісивши їх, що збереже багато простору. Це можна зробити за допомогою гачків на стіні, рейлингу або перфорованої дошки.

Побутова хімія

Миючі засоби для кухні, зазвичай, зберігають під раковиною. Можна перелити їх у пляшки із пульверизаторами та підвісити на перекладину. Щоб пляшки не були розкидані по всій поверхні, їх можна помістити у контейнери, коробки або кошики. І у цьому випадку також стануть у нагоді дверцята шафи — на них можна прикріпити полицю або гачки і розмістити невеликі пляшки та рукавиці.

Організація зберігання кухонного приладдя — фото без коментарів

Натхнення! 

ЗЕЛЕНА САДИБА.