Всесвітній день тварин — про що варто задуматися?

4 жовтня люди по всій планеті відзначають Всесвітній день тварин (World Animal Day). Він спрямований на привернення уваги людства до тварин та їх добробуту. З кожним роком ця тема стає все важливішою, адже щодня мільйони тварин страждають і опиняються на межі зникнення. І нам, українцям, є над чим задуматися, адже Україна у світовій десятці лідерів серед країн з найбільшою кількістю безпритульних тварин. Тож 4 жовтня – це не тільки привід нагадати собі про нашу відповідальність щодо захисту та охорони тварин. Це ще й поштовх взяти тварину з притулку.

Спаніель, фото

Всесвітній день тварин — про що кожному варто задуматися?

Зараз це як ніколи актуально, адже, на жаль, після 24 лютого кількість безпритульних тварин в нашій країні значно зросла. Багато тварин загубилися під час переїзду, хтось злякався вибухів і втік, когось просто лишили в паніці господарі, а у деяких чотирилапих власники загинули. Крім того, з територій, де ведуться бойові дії, переїхало багато притулків. Ситуацій багато, причина одна — війна. І захист тварин — це ще один, хоч і не такий очевидний, на перший погляд, фронт, де ми маємо докладати зусиль, щоб перемогти.

6 причин взяти тварину з притулку

Якщо ви ще сумніваєтесь, ось вам 6 переваг, які ви отримаєте бонусом до тварини з притулку:

  • Ви врятуєте одразу кількох тварин

Як ми вже згадували, безпритульних тварин значно побільшало, і притулки зараз переповнені. Коли ви візьмете собі тварину, це означає, що інша матиме змогу потрапити у притулок і отримати гідний догляд та шанс на сім’ю.

  • Отримаєте вірного друга і навіть нового члена сім’ї

Ви отримаєте любов та відданість тварини, яка буде вам вдячною за домівку і сім’ю. Уявіть, ви для когось будете завжди не просто найкращою людиною, а цілим Світом!

  • Зекономите кошти

На ваш розсуд пожертвувати щось для притулку, але це буде значно дешевше, ніж купувати тварину.

  • Зможете поспілкуватися з твариною, що вам сподобалася, перед тим як взяти її додому

Перш ніж забрати тварину з притулку в будинок, ви зможете поспілкуватися з нею, поговорити з волонтерами притулку, дізнатися про її звички, характер, здоров’я, про те, чи подобається їй грати з дітьми. До речі, прочитайте статтю про найкращі породи котів для дітей.

  • Отримаєте повну інформацію про тварину

На відміну від купівлі, де власник зацікавлений приховати якісь проблеми поведінки чи хвороби вихованця, представники притулку одразу попереджають про всі нюанси, адже не зацікавлені, щоб їм повертали тваринок.

  • Отримаєте невибагливу тварину 

Тварини з притулку, як і бездомні, невибагливі у харчуванні та догляді. Для них найбільше щастя опинитися в будинку та знайти свого друга — Вас!

Дорогі читачі! Сотні домашніх улюбленців втратили прихисток та власників, які могли б про них піклуватися, тому закликаємо долучитись до відзначення Всесвітнього дня захисту тварин і особистими справами внести свій посильний внесок у цю необхідну та добру справу.

На носі — зима, час підгодовувати птахів. Зробіть годівничку своїми руками разом з дітьми.

Відкривайте свої серця та рятуйте тварин!

Галчона Константинович,

ЗЕЛЕНА САДИБА.