Породи котів, які найкраще підійдуть для сімей з дітьми

Коти – це про затишок і ніжність. Якої б породи ви не придбали собі котика, може виявитися, що він не дуже йде на тактильний контакт з усіма членами родини. А, може, й зовсім не любить, коли його гладять чи залучають до активних ігор. Особливо прикро, коли в родину беруть котика, щоб він став вірним другом дитини. Але є породи котів, які люблять дітей майже гарантовано. Майже, бо коти — це ще й про характер…

Породи котів, які люблять дітей

10 порід котів, які люблять дітей

В цій статті — десять порід котів, які зазвичай відомі своєю доброзичливістю та ласкавим характером, що робить їх чудовим вибором для сімей з дітьми.

1. Мейн-кун

Ця порода практично у всіх рейтингах котів для дітей посідає перше місце і цілком заслужено. Мейн-кун — великий, лагідний та приязний кіт, який добре ладнає з дітьми та іншими тваринами в домі.

2. Регдол

Це м’які та приємні на дотик масивні коти, які зазвичай дуже люблять дітей, мають спокійний характер і з легкістю ставляться до обіймів. Але їм необхідно мати свій вуличний простір, тому вони не дуже підійдуть для проживання у квартирах.

3. Британська короткошерста

Великий, спокійний та цілком суспільний кіт, який чудово впишеться в сімейне життя з дітьми. Його називають «лагідним гігантом» серед котів. Це найпопулярніша порода котиків у Великій Британії.

4. Сфінкс

Ця порода має особливий зовнішній вигляд, але сфінкси дуже прив’язані до людей, грайливі (навіть галасливі) та ласкаві, що робить їх хорошим вибором для родин з дітьми. Крім того, що сфінкси – зазвичай, коти, які люблять дітей, це ще й гіпоалергенна порода, а випадку з малечею ця особливість може бути також дуже важливою.

До речі, шерсть у цього котика трохи є, і гладити його приємно – на дотик він ніби стиглий персик)

5. Американська короткошерста

Грайлива та доброзичлива порода, що ідеально підходить для активних дітей. На вигляд американська короткошерста ніби звичайний вуличний кіт, зате стільки любові вам не подарує, мабуть, жодна інша порода котів.

Читайте також нашу статтю про 10 найдобріших порід собак.

6. Російська блакитна

Візитна картка цієї породи – текстура хутра. Таких котів хочеться гладити і ще раз гладити. А вони, здається, і не проти – приязні та лагідні коти, які люблять дітей і дорослих.

7. Бірманська

Коти і кішки бірманської породи пухнасті і дуже соціалізовані. Легко адаптуються до родинного оточення і важко переносять самотність, тому їх краще не заводити родинам, всі члени якої на цілий день залишають домівку (робота, навчання тощо).

8. Шотландська капловуха

Ці коти з характерними загнутими вушками мають спокійний характер і легко терплять дитячі маніпуляції, хоча зазвичай особливо прив’язуються до одного члена родини, і не завжди це дитина.

9. Сіамська

Ця порода вважається самою «балакучою» серед котів. Сіамські кішки люблять дітей, охоче граються іграшками і не терплять самотності. Можуть знайти спільну мову не тільки з дітьми, а й собаками, а маленьким собаченятам цілком можуть замінити маму.

10. Абіссинська

Енергійна та грайлива порода, яка добре ладнає з дітьми, що люблять активні ігри. Вважається однією з найстаріших та найрозумніших порід. А ще коти абіссинської породи – справжні мисливці. Якщо ви проживаєте в приватному будинку, то з таким партнером до вас жодна мишка не сунеться.

Дорогі читачі! Породи котів, які люблять дітей, можуть виявитися дуже неочікуваними. Особливо, коли ви візьмете котика з притулку. Покинуті тварини зазвичай дуже вдячні новим господарям, то ж обов’язково розгляньте такий варіант в першу чергу. Можливо, вам варто прочитати про причини, які спонукають взяти тварину з притулку.

Натхнення!

ЗЕЛЕНА САДИБА.