Годівнички своїми руками — 30 ідей з фото

В холодний період птахи будуть раді отримати від нас трохи уваги та турботи. До того ж це зовсім не складно, адже пернаті досить невибагливі. Особливої майстерності саморобні годівнички від нас не вимагатимуть, тільки бажання їх зробити. Матеріали також довго шукати не знадобиться, адже зробити годівничку можна з того, що у вас вже є вдома або в гаражі. А якщо придумати ще й оригінальне оформлення саморобної конструкції, вона стане не тільки рятівником пташок, а й прикрасою вашого подвір’я. Сьогодні ми зібрали 30 фотоідей для створення годівничок своїми руками для вашого натхнення.

Годівнички своїми руками — 30 ідей з фото

Годівнички своїми руками — 30 ідей з фото

Незалежно від того, яку конструкцію та матеріали для годівнички ви оберете, бажано врахувати наступні елементи:

  • Для неї слід зробити дах, який захистить їжу та гостей від опадів.
  • Зробіть широкий отвір, що дозволить пташці без перепон проникнути всередину годівнички та вибратись назад.
  • Обирайте досить стійкі матеріали, які зможуть витримати різні погодні умови.

З чого зробити годівничку?

Годівничка з жерстяної банки

У кожного в господарстві знайдеться жерстяна банка, тому ви легко можете використати її для створення пташиної годівнички. Вам потрібно згладити гострі краї, пофарбувати її яскравими фарбами та підвісити на гачок. Ви також можете приклеїти невелику палку ззовні, щоб пташки могли на ній посидіти.

Годівничка із мисок

Візьміть глибокі миски та скріпіть їх так, щоб був нижній ярус (а можна і декілька) для їжі, а зверху перевернута миска, яка слугуватиме дахом.

Годівничка зі скляної банки

Скляні банки нам також згодяться — у них можна насипати корм та підвісити за допомогою дроту.

Годівничка з дерев’яних паличок

Палички з-під морозива — ідеальний варіант «будівельного» матеріалу для годівнички. З них можна склеїти навіть справжню пташину хатинку, а для краси пофарбувати.

Читайте також наші статті:

Годівничка з горщиків

Для створення глиняної годівнички нам знадобляться старі горщики для квітів. Потрібно просвердлити отвори для подачі їжі та прикріпити горщик до підставки.

Годівничка з посуду

Керамічна чашка та блюдце стануть ідеальною годівничкою для маленьких пташок, якщо їх між собою скріпити. Також ви можете використати старий заварник — в ньому потрібно буде закрити носик (щоб корм не випадав). До речі, годівнички можна не тільки підвішувати, а й закріплювати на різноманітних підставках.

Годівничка зі скляної пляшки

Зі скляної пляшки можна зробити різні види годівничок. Наприклад, вирізати отвори в нижній частині пляшки, закріпити її до блюдця та підвісити на дроті. Також перевернуту пляшку можна прикріпити до фанери.

⇒ Всі фото відкриваються у повному розмірі, якщо на них клікнути!

Годівнички своїми руками — фото без коментарів

Натхнення!

ЗЕЛЕНА САДИБА.