Дизайн квартири-студії — 28 ідей з фото

Дизайн квартири-студії має враховувати головну відмінність цього приміщення від звичайної однокімнатної квартири — відсутність стін та жорстких перегородок між кухнею та кімнатою. Зазвичай, це бюджетні варіанти ринку нерухомості, тому вони користуються надзвичайною популярністю. В таких квартирах важливо правильно використати особливості планування та пустити в дію кожен сантиметр площі. Адже головною помилкою оформлення квартири-студії (особливо із маленьким метражем) є зовсім не нестача простору, а неправильна організація заповнення цього простору. Сьогодні ми зібрали 28 вдалих ідей квартири-студії для вашого натхнення.

Дизайн квартири-студії — 28 ідей з фото

Дизайн квартири-студії — 28 ідей з фото

Для початку потрібно вирішити, що саме вам необхідно: розділити одну кімнату на декілька зон та окреслити їх межі, або ж м’яко з’єднати їх в одне ціле. Не існує єдиного способу зонування квартири, все залежить від ваших побажань. Можна зробити вільне планування без чітких перегородок, але виділити потрібні зони візуально.

Рекомендації по оформленню квартири-студії

  • Якщо ви хочете зробити житловий простір без стін та перегородок, то зонувати його вам допоможе світло. Для цього потрібно продумати окремі світлові прилади для кожної зони. Наприклад, зробити низький підвісний світильник прямо над обіднім столом.
  • Розділити простір також можна за допомогою килимів. Вони можуть бути різних форм та матеріалів.
  • За допомогою штор можна легко відділити спальне місце або невеликий робочий куток. Дивіться фото з нашого матеріалу Нестандартне використання штор у інтер’єрі — 20 ідей з фото.
  • Щоб декілька функціональних зон на одній площині не виглядали розрізнено, можна повторювати матеріали (кухонна стільниця, тумба під телевізор, шафа або двері — з одного і того ж матеріалу) та кольорові акценти (подушки, штори, текстиль).
  • Зверніть увагу на компактні багатофункціональні меблі-трансформери, які займають мінімум простору, але продумані до деталей. Вони успішно можуть замінити варіанти «старого» формату. Якщо є можливість, замовляйте спеціально для ваших потреб та під ваші розміри. Це вийде дорожче, але буде підходити вам ідеально.
  • Якщо площа дуже маленька, подумайте про ліжко, яке можна сховати у шафу або у спеціальну нішу.
  • Якщо висота стелі дозволяє — подумайте про створення невеликого другого поверху, де можна зробити, наприклад, спальне місце.
  • Побутову техніку також обирайте із з поєднаним функціоналом: мультиварка, духова шафа із функцією СВЧ, прально-сушильна машина та інше.
  • Спальну зону або «кухню» можна відділити за допомогою скляних панелів. Вийде майже окрема кімната без втрати простору візуально.
  • Намагайтеся додати як можна більше закритих місць для зберігання речей, щоб уникнути відчуття постійного безладу. Така проблема особливо актуальна для смарт-квартир, адже все як на долоні.
  • Обирайте природні натуральні кольори та матеріали (або такі, які їх імітують). Яскраві насичені кольори використовуйте для акцентів та у невеликих кількостях.

Дизайн квартири-студії — фото без коментарів

Читайте також нашу статтю Функціональне підвіконня — 15 ідей з фото.

Натхнення! 

ЗЕЛЕНА САДИБА.