Дитяча кімната для хлопчика — 28 ідей з фото

Дизайн інтер’єру дитячої кімнати — справа не з легких. Хочеться створити там особливу атмосферу, щоб дитині було комфортно та затишно. А ще, щоб інтер’єр надихав її на особливо важливі для цього періоду життя справи — творчість, розвиток, отримання нових знань та цікаве проведення часу. Власна кімната — це місце, де малюк починає вивчати світ та формується як особистість, тому дуже важливо продумати дизайн цього приміщення до деталей і врахувати усі потреби дитини. Сьогодні ми розглянемо 28 прикладів хлопчачих кімнат для вашого натхнення.

Дитяча кімната для хлопчика — 28 ідей з фото

Дитяча кімната для хлопчика — 28 ідей з фото

Дизайн дитячої кімнати у першу чергу залежить від віку власника. Оформлення простору для діток до 3-х років — це більше розвага для дорослих. Для малюків цього віку головне, щоб усе було безпечно, а кольори не дратували. Кімнату для підлітків дитячою вже складно назвати, тут останнє слово за власником кімнати. Тому сьогодні ми будемо говорити про хлопчиків від 3-х років та молодшого шкільного віку. Це саме той період, коли у дитини з’являються перші інтереси та захоплення, формується індивідуальність.

Рекомендації для оформлення дитячої кімнати для хлопчиків

  • Тематика. Перше, про що всі пишуть, це хлопчачі теми, рекомендовані для оформлення кімнати. Зазвичай це динозаври, машинки, роботи, супер-герої, космос, море… Проте всі діти різні і потрібно це враховувати. Не всі хлопчачі теми будуть цікаві кожному хлопчику. Якщо вам складно визначити захоплення дитини зараз, краще не заповнювати кімнату стандартними хлопчачими героями, а зробити кімнату нейтральною та зачекати поки такі інтереси з’являться.
  • Різноманіття. Якщо ж ви вже знаєте смаки своєї дитини, головне не перестаратися. Якщо ваш малюк фанат динозаврів і вивчив назви усіх відомих та невідомих представників того періоду, то зробити із дитячої кімнати джунглі — ідея, здається, непогана. Проте смаки дитини можуть швидко помінятись. Наш хлопчик — яскравий приклад. Колись великий фанат динозаврів любить їх і досі, проте поруч з’явились і інші інтереси. Уявіть, якщо у таку кімнату-«джунглі» будуть поступово додаватись машинки, літаки, роботи… Це вже точно не про затишок.
  • Кольори. Серед кольорів у кімнатах для хлопчиків найчастіше зустрічаються блакитний, синій, зелений, коричневий, сірий. Проте це не означає, що для хлопчика потрібно обрати один колір та робити повністю, наприклад, синю кімнату. Все ж таки один активний колір швидко набридає та дуже обмежує можливості кімнати. Тому для дитячої краще робити нейтральний фон (білий, світло-сірий, бежевий та подібні), додати 2 допоміжних та один акцентний. Для акцентів можна обрати яскравий жовтий, червоний або салатовий.
  • Кімната-конструктор. Нейтральний фон — не тільки для вдалого поєднання кольорів, а ще й для легких змін наповнення кімнати у майбутньому. Ви можете міняти акцентні кольори, додаткові, змінювати меблі та деталі. І кімната буде змінюватись разом із малюком без великих витрат. Якщо ж такий фон вам здається нудним, то оберіть одну акцентну стіну та поклейте там яскраві шпалери, розмалюйте її або розмістіть постери та змінюйте її за потреби.
  • Меблі. Меблі краще також обирати нейтральні. Здається, що ліжко-машина або шафа у вигляді ракетної установки — це класна ідея для дитини, але на практиці такі меблі або дуже дорогі, або не дуже якісні (продавець робить ставку на форму, а не наповнення), ще й забирають багато уваги на себе. Краще обирати більш спокійні варіанти, які також можуть бути досить цікавими, наприклад дерев’яні у вигляді будиночків. Або такі, з яких можна буде зняти занадто дитячі елементи у майбутньому та перетворити їх у більш лаконічні. Не обирайте готові набори меблів — кімната буде виглядати як куточок у меблевому магазині — нецікаво. Краще підберіть меблі, які різні, але між собою гарно поєднуються за кольорами та окремими елементами.
  • Місце для активностей. Зазвичай хлопчики відрізняються активністю, тому краще віддавати їм просторішу кімнату, де вони зможуть витрачати усю зайву енергію. Для цього у кімнаті можна встановити спеціальні спортивні куточки та зробити будиночок «на дереві», де хлопчик зможе вдосталь полазити.

Читайте також наші статті:

Дитяча для хлопчика — фото без коментарів

Натхнення! 

ЗЕЛЕНА САДИБА.