Альтернатива зрізаним квітам в інтер‘єрі — 40 ідей з фото

Інтер‘єрні експерти дуже часто рекомендують додавати свіжі зрізані букети до оселі, вони й справді перетворюють навіть дуже простий простір у затишний та ошатний. Особливо такі букети актуальні, якщо у вас немає можливості мати вдома кімнатні рослини, які б додавали життя у оселю. Наприклад, люди, які часто у робочих поїздках, або ті, хто багато часу проводить на дачі, та й навіть переїздять туди на все літо. Вони просто не в змозі доглядати за ними. Проте й зрізані квіти підходять не всім — хтось не хоче витрачати на них гроші, хтось вважає, що їм місце тільки в саду, а хтось має алергію… Причин може бути багато. Що ж додати в інтер‘єр, якщо не кімнатні рослини або свіжі квіти? Сьогодні ми зібрали 40 фотоідей альтернативних інтер‘єрних букетів для вашого натхнення.

Альтернатива зрізаним квітам в інтер‘єрі — 40 ідей з фото

Альтернатива зрізаним квітам в інтер‘єрі — 40 ідей з фото

 Альтернативні інтер‘єрні букети

  • Сухоцвіти. Ми вже колись писали окремо про сухоцвіти, проте ще раз хочеться нагадати, що це не тільки сумні трояндочки з минулого, сьогодні це окремий вид мистецтва — флористи роблять просто фантастичні композиції з сухоцвітам! Ми, звісно, не флористи, проте і ми можемо знайти цікаві рослини у себе в саду або на узліссі і створити свій особливий букет.
  • Штучні квіти. Сучасний ринок штучних квітів вже не такий, як колись, в Інтернеті можна знайти дуже стильні варіанти. Зовсім не обов‘язково робити вигляд, що це справжні квіти, можна навпаки обрати якісь неприродні кольори, одну дуже велику квітку тощо. Тоді це буде виглядати, саме як декор, а не як обман зору. Цікаво також виглядають не квіти, а штучні аналоги рослин, наприклад гілки евкаліпту, монстери, пальми…
  • Гілки. Гарною живою альтернативою будуть гілки — з квітами та листочками або без нічого. До речі, звичні нам вербові «котики» — гарний приклад модного інтер‘єрного букету.
  • Пампасна трава. Останніми роками це той вид декору, який можна часто побачити у сучасних інтер‘єрах. Її можна вирощувати у себе в саду, а можна купити готову суху або штучну у магазинах декору. Штучні варіанти можуть мати будь-який розмір та колір, тому ви легко зможете підібрати ті, які підходять для вашого інтер‘єру.
  • Колоски. Те саме можна сказати і про колоски, наприклад, звичної нам пшениці. Традиційний елемент української культури вже не перший рік прикрашає модні інтер‘єри, тому, як на мене, це ідеальне поєднання для наших осель.
  • Бавовна. Штучна бавовна навіть без додатків виглядає ефектно. Особливо такий букет буде доречним у спокійних інтер‘єрах, де занадто яскравий декор не дуже доречний.
  • Овочеві букети. Духмяні трави та навіть овочі можуть стати гарними букетами. Ми й так їх купуємо або вирощуємо, то чому б їм не стати декором хоча б на кухні? Можна зібрати букет із різного листя або ж кожну зелень окремо. І декор, і їжа!

Обирайте один елемент або ж змішуйте декілька в одному букеті — все залежить від вашої фантазії.

♥ Всі фотографії відкриваються у великому розмірі — клікніть на фото!

Альтернатива зрізаним квітам в інтер‘єрі — фото без коментарів

Натхнення! 

ЗЕЛЕНА САДИБА.