Сухоцвіти в інтер`єрі — 28 ідей з фото

Сезон яскравих живих квітів та рослин недовгий, а можливість купувати свіжі квіти для букетів щотижня є не у всіх. Але природа придумала сухоцвіти… Композиції з сухих квітів для нас не новинка, і багато хто їх не любить. Проте мода на сухі букети повертається, а у сучасному виконанні вони виглядають зовсім по-іншому. Існує думка, що сухі квіти обов’язково мають пожухлий колір, проте це не так. Висушені рослини бувають різноманітних кольорів і часто не поступаються по яскравості живим. Рослини можна висушити самостійно або обрати серед безлічі варіантів у флористичному магазині. Сьогодні ми зібрали ідеї використання сухоцвітів в інтер’єрі для вашого натхнення.

Сухоцвіти в інтер`єрі — 28 ідей з фото

Сухоцвіти в інтер`єрі — 28 ідей з фото

Популярні рослини для букетів із сухоцвітів

Не кожна квітка зберігає свій колір та форму у сухому вигляді, тому для створення букетів із сухоцвітів обирати слід певні види рослин. Найкраще підходять: лаванда, амарант, гіпсофіла, деревій птармика, кермек, геліптерум, аммобіум, анафаліс, геліхрізум, целозія, гомфрена, фізаліс, черсак, миколайчики, лунарія, трясунка, зайцехвіст, стоколос, ехінацея, декоративні луки.

  • В залежності від рослин у композиції, букет із сухоцвітів стоїть від декількох тижнів до кількох років. Через деякий час він стане більш крихким, але якщо дотримуватися елементарної обережності (з них можна здувати пил за допомогою пилососа) — букет залишиться гарним довше.
  • Не потребують ніякого догляду, крім прибирання пилу.
  • Безпечні для людини та тварин — у більшості випадків не викликають алергію.
  • Крім популярних квітів, можна використати справді цікаві та унікальні — такі можна знайти у флористичних магазинах.
  • Можна підібрати букет як в пастельних тонах, так і яскравий, однокольоровий або різнобарвний.

Способи використання сухоцвітів у інтер’єрі

  • Букети та композиції. Цей спосіб — найпростіший, потрібно помістити рослини у ємність без води. Для створення композицій, наприклад, у плетеному кошику, можна використати флористичну губку, щоб зафіксувати рослини у потрібному положенні, та задекорувати її.
  • Віночки. Віночки можна створювати спеціально до свят або нейтральні. Каркас для них можна також зробити із природних матеріалів, наприклад, гілочок.
  • Картини. Для картин та панно квіти сушать методом пресування. Для цього вам згодяться знання створення гербарію зі школи.
  • Розсипані бутони. Бутони сухоцвітів можна просто розсипати на будь-якій поверхні: поличці, підвіконні, тумбочці.

Читайте також наші статті:

Cухоцвітів у інтер`єрі — фото без коментарів

Натхнення! 

ЗЕЛЕНА САДИБА.