6 способів декору вітальні кімнатними рослинами

Кімнатні рослини — ідеальний спосіб додати «життя» в оселю. Рослинний декор може зробити будь-яку кімнату, в тому числі — вітальню, цікавою та свіжою. Звісно, у більшості з нас вже і так є вдома рослини, але стоять вони часто на підвіконні, тому мало впливають на дизайн самої кімнати. Саме тому пропоную в цій статті розглянути, як прикрасити вітальню за допомогою кімнатних рослин.

6 способів декору вітальні кімнатними рослинами

6 способів декору вітальні кімнатними рослинами

1. Кімнатні рослини біля зони відпочинку

Рослини біля зони відпочинку (дивана, крісла) не тільки привертають увагу до цієї частини кімнати, але й гарно впливають на загальну атмосферу — очищують повітря та мають заспокійливий ефект, що дуже пасує місцю, де люди відпочивають.

Читайте також нашу статтю 10 кімнатних рослин, які ефективно очищують повітря в приміщенні.

Всі фото відкриваються у повному розмірі, якщо на них клікнути!

2. Центральна точка

Для створення акценту у центрі кімнати, поставте ефектні рослини на журнальний столик. Це може бути одна велика рослина або ж композиція з невеликих. Цей «оазис» буде видно з будь-якої точки кімнати.

3. Вертикаль

Дизайнери вже давно говорять про вертикальне розміщення рослин, проте зустріти таке в реальних оселях можна дуже рідко. Це цікаве рішення декору, адже економить багато місця і дозволяє розмістити більше рослин. З вертикальним озелененням нам допоможуть полиці, підставки, підвісні кашпо тощо.

4. Зелений куток

Дуже часто виникає питання, чим заповнити незручний куток у кімнаті, а може й не один. Вдалий варіант — поставити туди рослини. Особливо цікаво виглядатимуть рослини в оригінальних горщиках або кашпо.

Читайте також нашу статтю 36 фото, які доведуть, що кімнатних рослин багато не буває.

5. Міні-садок

Якщо вам хочеться багато рослин, але ви не знаєте як їх розставити по кімнаті, зверніть увагу на ідею кімнатного садка. Для цього обирається окремий простір у кімнаті, де збирають усі рослини разом. Звісно, декілька екземплярів можуть стояти і в інших місцях, але весь акцент має бути саме на «садок». Збудувати садок можна за допомогою полиці, лавки, підставок і навіть окремих шаф. Кімната з таким зеленим акцентом точно не буде нудною.

Читайте також нашу статтю

6. Нестандартні місця для кімнатних рослин

Кімнатні рослини гарні й самі по собі, проте максимально цікаво вони виглядатимуть у неочікуваних місцях. Це може бути звичайний вінтажний стілець, підвісні кашпо просто зі стелі посередині кімнати, в перегородці, над диваном тощо.

Вирішуючи, де розмістити кімнатні рослини в інтер’єрі, обов’язково, зверніть увагу на їх вимоги до освітлення! Бо далеко не всі вазонки зможуть нормально розвиватися всередині інтер’єру. Незабаром на Зеленій садибі буде спеціальна стаття про кімнатні рослини, які полюбляють жити трохи далі від вікна.

Натхнення! 

ЗЕЛЕНА САДИБА.