Легке прибирання — прості секрети

Всі ми знаємо — «чисто там, де не смітять, а не там, де прибирають». Але на практиці виходить, що будь-яка затишна оселя без періодичного прибирання дуже швидко перетворюється на «сарай». То ж кожна господиня має свої секрети, які не тільки дозволяють їй пришвидшити процес наведення чистоти, а й роблять його менш клопітким та більш ефективним. ЗЕЛЕНА САДИБА збирала в Інтернеті прості хитрощі легкого прибирання. Можливо, якісь ви вже використовуєте, а, може, щось стане для вас справжнім одкровенням.

prosti-sekreti-legkogo-pribirannya-01-1024x682-6289760

Легке прибирання — прості секрети

Як полегшити прибирання?

 1. Дуже легко помити дзеркало туалетним папером або газетою і засобом для чищення скла, в склад якого входить спирт. Пшикаєте на поверхню та розтираєте. Швидко і без розводів.
 2. Повернути яскравість килиму можна, якщо на ніч посипати його сіллю, а зранку протерти вологою серветкою.
 3. Вапняний наліт на шторі у ванній легко зникне, якщо її випрати з відбілювачем без хлору і просушити на свіжому повітрі.
 4. Шви між плитками будуть чистими, якщо їх обробити щіткою і засобом для чистки унітазу, що містить хлор. За 10 хвилин – блискучий результат, і генеральне прибирання вже не здається таким страшним.
 5. Виробам з соломи свіжий вигляд поверне щітка, намочена в соленій воді.
 6. Щоб пил швидко не осідав на чорних чи темних меблях та був менш помітним, протріть їх серветкою з антистатичним ефектом.
 7. Лінолеум не можна мити гарячою водою, через це він втрачає блиск.
 8. Паркет буде довго блищати, якщо його протерти вологою серветкою, змоченою у воді з додаванням гліцерину у співвідношенні 1 ст.л. на стакан води.
 9. Щоб очистити дно праски, достатньо кілька разів пройтися нею (гарячою) по листку паперу, посипаного сіллю.
 10. Витирати пил під час прибирання будинку потрібно тільки згори до низу. Так пил зверху не буде осідати на вже помитих поверхнях внизу.
 11. Позбавити від пилу м’які меблі можна, якщо вибити їх через мокре простирадло. Тканина вбере весь пил.
 12. Позбавитись запотівання дзеркала у ванній кімнаті можна, якщо протерти його розчином желатину і води – 1 ч.л. желатину на стакан теплої води.
 13. Кахель у ванній кімнаті легко почистити водою з оцтом у співвідношенні 1:5.
 14. Скоринка білого хліба ефективно почистить картини.
 15. При вологому прибиранні ганчірку треба трохи змочити в кондиціонері для білизні. Дивно, але цей спосіб значно зменшує накопичення пилу.

Прибирайте легко і швидко! І не тільки перед 🙂 А щоб нічого не забути,  збережіть цю статтю на своїй сторінці у соціальній мережі, натиснувши відповідну іконку під нею.

Хай у вас завжди буде чисто!

ЗЕЛЕНА САДИБА.

Сохранить

Сохранить

Сохранить