Святковий декор, який буде актуальним весь рік — 10 ідей з фото

Щороку в грудні ми дістаємо коробки з тогорічними прикрасами та докуповуємо нашвидкуруч нові, щоб оселя мала справді святковий вигляд. А потім досить швидко прикраси прибираємо, адже новорічні канікули не такі вже й довгі… Стільки роботи для такого короткого проміжку часу! Але є й інший варіант. Достатньо обрати універсальні прикраси, що перетворять інтер’єр у святковий, і які зовсім не обов’язково прибирати. Вони будуть доречними і навесні, і влітку! А прибрати або замінити їх можна тоді, коли вам захочеться чогось новенького. В цій статті ми зібрали 10 універсальних варіантів святкового декору для вашого натхнення.

Святковий декор, який буде актуальним весь рік — 10 ідей з фото

Святковий декор, який буде актуальним весь рік — 10 ідей з фото

1. Зірки

Зірки можуть бути у різному виконанні: дерев’яні, металеві, паперові, у гірлянді… Потім можна буде додати місяць або сонце, щоб доповнити композицію після Нового Року.

Зірки - декор оселі2. Свічки

Свічки — завжди гарне рішення для створення затишку і в звичайні дні, і у святкові. Для нашої мети підходять нейтральні свічки, фігурні, у вигляді ялинки або подібні — занадто тематичні. Це ж стосується і кольору — класичне новорічне поєднання червоного та зеленого, наприклад, для універсального декору краще не обирати.

Читайте також нашу статтю Як обрати стильну, ароматну і натуральну свічку? 20 найкращих українських виробників.

Свічки як новорічний декор

3. Будиночки

Часто у новорічному скандинавському декорі можна побачити будиночки — просто фігурки або свічники. Такі композиції будуть доречними і в буденний час, якщо обирати будиночки без новорічних прикрас.

Декоративні будиночки

4. Гірлянда

Гірлянди доречні не тільки у новорічний період, а можуть слугувати як джерело додаткового освітлення у звичайні дні, або використовуватись замість нічника. Змінюйте періодично їх розташування, щоб урізноманітити вигляд кімнати.

Нлворічний декор - гірляянда

5. Віночок

Ми вже звикли до різдвяних віночків, тому часто обираємо їх для декору своєї оселі. Але віночки можуть мати і нейтральний вигляд, тому підходять і для повсякденного декору.

Читайте також нашу статтю Новорічний віночок своїми руками – майстер-клас від Людмили Воропаєвої.

Віночок як декор інтер'єру

6. Янголи

Дуже мило виглядає декор на янгольську тематику, особливо у дитячій кімнаті.

Новорічний декор - янголи

7. Декоративні пляшки і банки

Останніми роками дуже популярними стали декоративні пляшки і банки в інтер’єрі — у новорічні свята в них можна покласти гірлянду, а в інші сезони поставити квіти, сухоцвіти або залишити без нічого. Все одно виглядатиме ефектно!

Декоративні пляшки і банки в інтер'єрі

8. Ліхтарі

Ліхтарики завжди доречні у декорі кімнати — в них можна ставити свічки, додати гірлянду або зробити всередині декоративну композицію.

Ліхтарики завжди доречні у декорі кімнати

9. Тварини

Якщо вам хочеться додати статуетку до новорічного декору, не купуйте сніговика, гнома або інших новорічних персонажів. Зверніть увагу на фігурки тваринок без додаткових святкових елементів у декорі — вони будуть доречні у будь-яку пору року.

Статуетки тварин як святковий декор

10. Пампасна трава

Пампасну траву часто додають в осінній декор інтер’єру, проте і у новорічний період її можна використати. Зараз у продажі доступні не тільки натуральні кольори пампасної трави, а й досить яскраві, наприклад, рожевий. Пампасну траву та інші сухоцвіти можна навіть прикрасити як ялинку.

Пампасна трава як декор інтер'єру

Дорогі читачі! Оберіть ті прикраси з нашого списку актуальних у всі сезони, які вам сподобались найбільше, і додайте до них декілька новорічних елементів: хвойні гілочки, ялинкові прикраси тощо. Вийде новорічний декор, який дуже легко буде перетворити у звичайний.

Натхнення!

ЗЕЛЕНА САДИБА.