Старі меблі на подвір’ї — 40 ідей використання

Не поспішайте викидати старі меблі — вони можуть стати в нагоді на дачі. Звичайно, це не означає, що дачний або заміський будинок треба завалювати старим мотлохом, як це часто буває. Старі та непотрібні меблі можна переробити своїми руками у абсолютно нові та корисні дизайнерські елементи подвір`я. До того ж, є безліч цікавих варіантів, як використати старі меблі на дачі та в садку. Ми зібрали 40 таких ідей для вашого натхнення.

stari-mebli-idej-vikoristannya-v-sadu-01-1024x768-4049264

Старі меблі на подвір’ї — 40 ідей використання

Як можуть пригодитися старі непотрібні меблі на подвір’ї?

Старі домашні меблі можна оновити, задекорувати та використати по прямому призначенню на подвір’ї. При цьому у декорі таких меблів можна дозволити собі бути максимально сміливим та використати усі свої задумки без остраху помилитися.

Старе крісло, диван, ліжко можна перетворити у клумбу або міні-город. Зі старих дверей зробити стелаж для зберігання садового інвентарю або хвіртку чи навіть паркан. Окремі шухлядки можуть стати корисними полицями. Для квітів можна виділити навіть цілу шафу.

Габаритні меблі з квітами займають досить багато місця на ділянці, тому це простий, але ефектний спосіб обіграти простір без зайвих витрат.

Також для декору подвір`я стануть в нагоді старі вікна, ставні, дзеркала, столи, стільці… та майже все, що вже непотрібно вам вдома 🙂

Дивіться також інші цікаві ідеї для дому та саду:

Старі меблі в саду — фото без коментарів

Натхнення! 

ЗЕЛЕНА САДИБА.