Старі меблі на подвір’ї — 40 ідей використання

Не поспішайте викидати старі меблі — вони можуть допомогти оформити цікавий дизайн дачі. Звичайно, це не означає, що дачний або заміський будинок треба завалювати старим мотлохом, як це часто буває. Старі та непотрібні меблі можна переробити своїми руками у абсолютно нові та корисні дизайнерські елементи подвір`я. До того ж, є безліч цікавих варіантів, як використати старі меблі на дачі та в садку. Ми зібрали 40 таких ідей для вашого натхнення.

stari-mebli-idej-vikoristannya-v-sadu-01-1024x768-4049264

Старі меблі на подвір’ї — 40 ідей використання

Як можуть пригодитися старі непотрібні меблі на подвір’ї?

Старі домашні меблі можна оновити, задекорувати та використати по прямому призначенню на подвір’ї. При цьому у декорі таких меблів можна дозволити собі бути максимально сміливим та використати усі свої задумки без остраху помилитися.

Старе крісло, диван, ліжко можна перетворити у клумбу або міні-город. Зі старих дверей зробити стелаж для зберігання садового інвентарю або хвіртку чи навіть паркан. Окремі шухлядки можуть стати корисними полицями. Для квітів можна виділити навіть цілу шафу.

Габаритні меблі з квітами займають досить багато місця на ділянці, тому це простий, але ефектний спосіб обіграти простір без зайвих витрат.

Також для дизайну подвір’я дачі стануть в нагоді старі вікна, ставні, дзеркала, столи, стільці… та майже все, що вже непотрібно вам вдома 🙂

Дивіться також інші цікаві ідеї для дому та саду:

Дизайн дачі за допомогою старих меблів — фотогалерея

До речі, старі меблі можуть гармонійно вписатися в дизайн бесідки з мангалом.

Натхнення! 

ЗЕЛЕНА САДИБА.