Ширма в інтер’єрі — 30 ідей з фото

Ширма для кімнати — елемент інтер’єру, який може виконувати багато функцій. Завдяки легкості трансформації та великому вибору рішень вона легко впишеться у будь-який інтер’єр. Ширма не зможе замінити повноцінну перегородку у приміщенні, проте має багато переваг: їй не потрібен спеціальний монтаж, її можна пересувати в будь-яке місце або ж навіть скласти та сховати в кладову. Цей предмет прийшов у сучасні інтер’єри з Китаю, де його виготовляли з тканини. Зараз ширми можна знайти із будь-яких матеріалів, форм та розмірів. В цій статті ми зібрали 30 фотоідей використання ширм для вашого натхнення.

Ширма в інтер’єрі — 30 ідей з фото

Ширма в інтер’єрі — 30 ідей з фото

Ідеї використання ширми в інтер’єрі

Зонування простору

У великих кімнатах часто виникає необхідність зонувати простір або сховати якусь її частину. Особливо це стосується приміщень, де усі зони на видноті і ніде сховатись. Ширма стане гарним рішенням для такої ситуації. Вона допоможе візуально розділити простір за різним призначенням: робочу зону, обідню, гостьову та місце для сну.

Елемент дизайну

Ширми можуть виконувати не тільки практичну функцію, але й дизайнерську. Вона допоможе створити об’єм та додати гарне тло там, де необхідно.

Зберігання

Ширму можна зробити і більш функціональною, якщо додати можливість зберігання. Це можуть бути спеціальні ящички, ніші або гачки. Також можна додати до неї невелике дзеркало та вішаки.

Ширма на ґанку або балконі

Ширма вам знадобиться не тільки всередині оселі, а й поза нею. Вона допоможе вам сховатись від сусідських очей та сонця на ґанку або балконі.

Читайте також нашу статтю Нестандартне використання штор у інтер’єрі — 20 ідей з фото.

Всі фотографії відкриваються у повному розмірі — клікніть на фото!

Ширма в інтер’єрі — фото без коментарів

Натхнення! 

ЗЕЛЕНА САДИБА.