Робоче місце вдома — 30 ідей з фото

Робоче місце вдома — це вже не тільки питання «пташок вільного польоту», або, як їх модно називають, фрілансерів. Ще зовсім недавно було складно уявити скільки саме часу ми будемо проводити вдома, в тому числі працювати. Наразі триває черговий локдаун, багато компаній вже взагалі повністю перейшли на віддалену роботу, люди й самі часто обирають працювати вдома, а не їхати в офіс, якщо в цьому немає гострої потреби. Ці та інші причини створюють необхідність організації простору для роботи вдома. Так, теоретично можна працювати на дивані або на кухні, проте практика показує, що це може бути не дуже зручно, особливо у довгій перспективі. Я працюю вдома досить тривалий час і з певненістю можу сказати, що зручне місце для роботи — це дуже важливо. Сьогодні ми зібрали 30 фото-ідей робочого місця вдома для вашого натхнення.

Робоче місце вдома — 30 ідей з фото

Робоче місце вдома — 30 ідей з фото

Поради по організації «домашнього офісу»

  • Зручність. Перш за все, домашнє робоче місце має бути зручним. Звісно, можливості бувають різними, проте важливо подумати про такі деталі: стіл не має бути занадто маленьким, оберіть максимально зручний стілець або крісло, додайте достатньо світла, забезпечте себе місцем для зберігання необхідних дрібниць (інакше ви будете постійно вставати за якомось маркером). Біля стола можна повісити дошку для планування, нотаток тощо. Домашній простір дає можливість зробити максимально комфортні для себе умови, скористайтесь цим! Дуже вдале рішення для організації домашнього офісу — підвіконня замість столу.
  • Відокремлення. Напевно більшість з тих, хто має працювати вдома, де перебуває і вся сім’я, мріють про окремий кабінет, куди улюблена родина буде заходити тільки після «тук-тук». На жаль, реальність більшості не зовсім така. Замість стіни, можна подумати про ширму або іншу легку перегородку. Це, звичайно, не те саме, проте хоча б візуально ви не будете постійно перемикатися на буденне життя родини та зможете на деякий час зосередитися. Час зосередження зросте, якщо додати до цього навушники.
  • Зонування. Якщо ви організовуєте робоче місце у невеликій квартирі або багатофункціональній кімнаті, часто виникає проблема, що робочий час перетікає у домашній, і навпаки. Щоб уникнути цього, треба зробити робочу зону іншою, виділити її. Це можуть бути зонування іншою фарбою або шпалерами, інші кольори декору та меблів, окремий килимок під столом тощо. Для більшого ефекту стіл, взагалі, можна закривати ширмою або іншим способом. Так «офіс» буде «зачинятися» із закінченням вашого робочого дня.
  • Декор. Візьміть від домашнього офісу все! Перевага домашнього робочого місця саме в тому, що можна зробити його максимально затишним та дозволити собі те, що не можна зробити в багатьох офісах. Поставте не одну рослинку, а оточіть себе улюбленими рослинами у будь-якій кількості. Покладіть декоративну подушку, затишну ковдру поруч, додайте творчості — розвісьте поруч гарні постери, картини, додайте мотиваційні слова та фрази, улюблені фото… Словом — все, що вас надихає. Нехай місце виглядає так, щоб вам хотілось якнайшвидне сісти працювати.
  • Вид. Оберіть найкращий вид — біля вікна, на балконі або ж найестетичніший куточок вашої кімнати. Якщо так не виходить, знову ж таки, подумайте про естетичні предмети, які можна додати.
  • Чистота. Зробіть правило — прибирати все зайве по закінченню робочого дня. Це не означає, що стіл має бути повністю пустим (хоча дехто любить робити саме так). Проте «творчий безлад», якщо ви не геніальний художник, краще прибрати. Пам‘ятайте, що робоче місце залишається у кімнаті, тому має її прикрашати.
  • Атмосфера. Багато з ідей вище стосується не просто організації, а створення саме атмосфери для роботи. Бувають зручні стільці та столи, але працювати за ними все одно не хочеться — багато залежить від правильної атмосфери. Доповніть її ароматом, наприклад, ефірними оліями, які допомагають зосередитись, включіть нейтральну музику, розмістіть поруч зволожувач повітря, поставте бокал із водою з лимоном тощо.

♥ Всі фотографії відкриваються у великому розмірі — клікніть на фото!

Робоче місце вдома — фото без коментарів

Читайте також нашу статтю Як розмістити фото в інтер‘єрі — 30 ідей.

Натхнення! 

ЗЕЛЕНА САДИБА