Як розмістити фото в інтер‘єрі — 30 ідей

Фотографії у кімнаті — дуже популярний спосіб декору, який здатний зробити її надзвичайно затишною. Фото усіх членів родини, щасливі моменти з відпусток та просто відпочинку, пам’ятні емоції, події та миті, які хочеться згадувати — це те, на що дуже приємно дивитися кожного дня. Важливо, щоб фотографії підкреслили інтер’єр, а не перевантажили його. Фотографії підходять до будь-якого стилю та дизайну інтер’єра, якщо правильно їх використовувати. Сьогодні ми зібрали 30 ідей з фото як розмістити фотографії в інтер’єрі для вашого натхнення.

Як розмістити фото в інтер‘єрі — 30 ідей з фото

Як розмістити фото в інтер‘єрі — 30 ідей

Як розмістити фото в інтер‘єрі?

 • На полицях. Якщо вам не хочеться псувати стіни, їх можна звично поставити на полицях, комодах, тощо. Щоб фотографії мали гарний вигляд, не заставляйте полиці усім підряд, залиште трохи повітря.
 • У кутку. Не обов’язково мати велику порожню стіну, щоб розмістити фотогалерею. Розвішати улюблені фотографії можна й у кутку, у продажі можна знайти навіть спеціальні кутові рамки.
 • Уздовж сходів. Якщо ви щасливий господар великого будинку зі сходами, то це просто ідеальне місце для ваших улюблених фото. Почніть розвішувати рамки з верхньої точки, поступово потрошки опускаючи кожну наступну картину.
 • Симетрично. Гарно розмістити понад три фотографії буває досить складно, тому можна обрати найпростіший варіант — розвішати їх симетрично. Проведіть уявну лінію в центрі стіни та розмістіть на ній одну або дві фотографії вертикально. По сторонах від них на однаковій відстані додайте інші фотографії.
 • Геометрія. Розбийте візуально кімнату не декілька однакових геометричних фігур (квадрати, прямокутники). Заповніть пустий простір рівних фігур фотографіями.
 • Хаотично. Головне правило хаотичного розміщення фотографій на стіні — відсутність правил. Проте воно потребує від вас відчуття стилю та гармонії. Якщо ви не впевнені у своїх естетичних дизайнерських здібностях, краще обирайте простіші варіанти. В Інтернеті можна знайти безліч готових схем та попередньо потренуватися на підлозі.

Якщо ви не впевнені, що обрана вами схема підійде для вашої кімнати, спробуйте спочатку оформити стіну схематично за допомогою паперу. Після цього ви зможете сміливо розміщувати на цих місцях реальні фото.

Cпробуйте спочатку оформити стіну схематично за допомогою паперу

Cпробуйте спочатку оформити стіну схематично за допомогою паперу

 • Нестандартна форма.  Фотографії можна розвісити нестандартно — наприклад, у формі серця.
 • Велике одне фото. Якщо площа кімнати дозволяє, можна обрати улюблене фото та роздрукувати його в форматі 60х90 см, наприклад. Друкувати можна не тільки на папері, а й перетворити фото у справжню картину та надрукувати на холсті.
 • Додаємо коло. До стандартних прямокутників можна сміливо додавати і коло — дзеркало або рамку у формі кола. Простіше за все розмістити круглий елемент у центрі композиції.
 • Додаткові елементи. До речі, якщо ви розміщуєте не декілька фотографій, а робите домашню галерею, не концентруйтеся тільки на портретах. Поруч можуть бути і улюблені фотографі пейзажів, і картини, і інший декор.
 • Шпалери. На просто великій фотографії можна і не зупинятися, а зробити цілу фото-стіну. Також можна створити шпалері у вигляді колажу із безлічі маленьких фото.
 • Однакові рамки. Якщо подивитись на приклади модних інтер’єрів із фото, можна звернути увагу, що гарно виглядають все ж таки фото в одному стилі і, зазвичай, це якісні сучасні фото. Але ж наші улюблені фото не такі — це і фото бабусі з нашого дитинства, і з відпочинку 2007-го… Такого у дизайнерських інтер’єрах не показують. Щоб все це різномаїття поєднати, можна обрати хоча б рамки в одному стилі та кольоровій гамі. Для врівноваження занадто великого перепаду розмірів використовуйте паспарту.
 • Чорно-білі. А ось що можна побачити в інтер’єрах-прикладах, то це чорно-білі фото. Це і зрозуміло, адже вони точно виглядають в одному стилі. До таких фотографій радять підбирати однотонні рамки.
 • Без рамок. Якісні фото в подібному стилі можна розвісити і без рамок, вони виглядатимуть легко та сучасно.
 • Мотузка та гірлянда. Можна розвісити нитку, стрічку, тонкий канат та прикріпити на неї фото декоративними або звичайними прищепками. Замість мотузки можна розвісити фото на гірлянду за таким самим принципом.
 • На вішалках. Досить оригінально виглядатимуть фото, підвішені на невеликі вішаки.
 • Полароїд. Зараз знову модними є полароїдні знімки. Для цього існують спеціальні сучасні камери, якими можна робити миттєві фото. Також можна спеціально роздрукувати фото у стилі полароїд, навіть фото з інстаграму.
 • В одній рамці. Якщо у вас є багато маленьких фото, їх можна оформити в одну велику рамку. Це може бути навіть дуже велика рамка, яка стане помітним акцентом у кімнаті.
 • Підсвітка. Фотографії в інтер’єрі мають бути помітними, тому зверніть увагу і на світло. Можна повісити настінне бра або поставити торшер поруч. Інший варіант — накладні точкові світильники або світлодіодна стрічка.

Дивіться також, як розмістити картини в інтер’єрі.

Як розмістити фото в інтер‘єрі — фото без коментарів

Всі фото галереї відкриваються у великому розмірі

Натхнення! 

ЗЕЛЕНА САДИБА.