Пуфики в інтер’єрі — 30 ідей з фото

Декому може здатися, що пуф — це неважлива дрібниця в інтер’єрі, тому він є далеко не в кожному домі. Проте цей малюк може здивувати! Це універсальний предмет інтер’єру, що може бути різноманітних форм та розмірів. Це дозволяє йому виконувати не тільки функцію стільця, а й багато інших (про це — нижче). Одна з головних стилістичних переваг пуфа — він може стати справді яскравим акцентом в інтер’єрі, адже коли справа доходить до того, щоб додати «щось цікаве», «помітну пляму», нам часто не вистачає сміливості. Це, в першу чергу, стосується великих предметів, а усілякі дрібнички — не матимуть такої ваги. Тому пуф може стати ідеальним рішенням для такої мети. Сьогодні ми зібрали 30 ідей з фото використання пуфів в інтер’єрі для вашого натхнення.

Пуфики в інтер’єрі — 30 ідей з фото

Пуфики в інтер’єрі — 30 ідей з фото

Використання пуфів в інтер’єрі

  • Додаткові місця для сидіння. Підтягніть пуф у вітальню, щоб отримати додаткові місця, коли до вас приходить компанія. Особливо добре це працює для дітей — додайте пуф у дитячу кімнату, і він стане зручним місцем для читання та іншого дозвілля.
  • Підставка для ніг. Це найочевидніший спосіб використання пуфа! Пуфи мають для цього ідеальну висоту та форму, щоб упиратися ногами, коли ви лежите на кріслі або на дивані.
  • Журнальний столик. Використовуйте один, два або три пуфи в групі як журнальний столик. Завдяки своїм м’яким краям вони створять ідеальний журнальний столик, яким також можуть скористатися діти. Зверху додайте тацю, щоб ставити напої.
  • Приставний столик. Пуф з тацею зверху також буде чудовим рішенням для того, щоб поставити його поруч із кріслом або диваном.
  • Нічна тумбочка. Поставте пуф біля ліжка як тумбочку. Додайте тацю, щоб поставити будильник та склянку з водою.
  • Місце для домашніх тварин. Використовуйте пуф як ліжко для домашніх тварин (для кішок та невеликих собак) — це дасть вашому улюбленцю затишне м’яке місце для відпочинку.
  • Декоративний акцент. Виберіть пуф у кольорі та візерунку, який вам подобається, щоб показати вашу індивідуальність! Це може бути пуф у будь-якому стилі, наприклад, різнобарвний пуф у бохо-стилі із китицями або оксамитовий пуф яскравого кольору — варіантів безліч.
  • На відкритому повітрі. Існують пуфи, які є водонепроникними, стійкими до вицвітання і які можна залишити на вулиці. Використовуйте їх на ґанку або внутрішньому дворику як додаткові сидіння або як стіл!

Всі фото відкриваються у повному розмірі, якщо на них клікнути!

Пуфики в інтер’єрі — фото без коментарів

Натхнення! 

ЗЕЛЕНА САДИБА.