Кавовий столик своїми руками — 22 ідеї з фото

На перший погляд, кавовий столик — не найважливіший предмет інтер’єру, тому його покупку часто відкладають. Проте саме такі елементи створюють затишок та зручність у кімнаті. На ньому можна розмістити усі необхідні речі, які мають бути під рукою. У сучасних магазинах є величезний вибір різноманітних кавових столиків. Можна знайти справді цікаві дизайнерські рішення, але й ціни на такі столики вражають. Як і з більшістю речей вдома, якщо докладати зусиль, можна зробити цікавий кавовий столик самостійно із підручних матеріалів. Сьогодні ми зібрали 22 фотоідеї, як зробити кавовий столик своїми руками для вашого натхнення.

Кавовий столик своїми руками — 22 ідей з фото

Кавовий столик своїми руками — 22 ідеї з фото

З чого можна зробити кавовий столик?

 • Палети. Вже давно популярний предмет, який часто використовують в інтер’єрі, — палети або піддони. Їх можна використати і для створення кавового столика. Палету треба відшліфувати, пофарбувати та за бажання прикрутити коліщатка, щоб столик можна було переміщувати.
 • Пеньок. Простий, але дуже оригінальний предмет меблів — столик-пеньок. Особливо часто його можна зустріти у сучасних інтер’єрах у скандинавському стилі. Щоб зробити такий столик, треба взяти відпилену частину дерева, гарно відшліфувати та обробити спеціальним розчином від шкідників. Можна залишити у натуральному виді або ж пофарбувати чи покрити лаком.
 • Зруб дерева. Майже будь-яку пласку поверхню можна перетворити у стільницю. Зокрема, це може бути зруб дерева, до якого ви можете додати будь-які ніжки. Це буде майже дизайнерський столик в еко-стилі.
 • Шухляди. Візьміть чотири шухлядки та скріпіть їх разом — вийде стильний кавовий столик. У шухлядках залишиться простір, в якому можна розмістити якісь предмети.
 • Чемодан. Якщо у вас є вінтажний чемодан, не тримайте його у коморі, дайте йому нове життя та перетворіть його у кавовий столик. Такий столик можна зробити із ніжками потрібної висоти або коліщатками. За бажання простір у чемодані також можна використовути для зберігання речей.
 • Скриня. Якщо вам пощастило знайти раритетну велику скриню, зробіть її центром уваги у кімнаті. Звичайно, для цього підійде скриня із пласким верхом. Для зручності на скриню можна покласти скляну стільницю.
 • Двері або вікна. Якщо у вас є непотрібні двері або вікна, з них можна зробити столик. Якщо вам подобаються речі з історією, основу можна не  доводити до ідеалу, а залишити ефект зістареності. Цікаві ідеї перетворення старих вікон на нові предмети інтер’єру дивіться в статті Старе вікно в сучасному дизайні — 10 ідей і 25 фото.
 • Стара швейна машинка. Усі ми пам’ятаємо ефектні раритетні швейні машинки Зінгера. Якщо у вас така є, але вже не у робочому стані, то не поспішайте її викидати, краще візьміть її основу для кавового столика.
 • В’язаний пуф. Ідеальний варіант для тих, хто вміє в’язати. Щоб в’язати було швидко, візьміть дуже великі шпиці та товсті нитки. Якщо обрати щільне наповнення, такий пуфик можна перетворити у стіл, а за бажання — додати до нього скляну стільницю.
 • Кахель. Якщо у вас є старий столик, який ви бажаєте відреставрувати, то гарною ідеєю оновлення стільниці буде оформити її за допомогою кахелю (можна навіть того, який у вас залишився від ремонту). Така стільниця дуже практична, адже не вбирає бруд, як дерево або тканина.
 • Тканина. Якщо ж впевнені у своїй акуратності, оновити стару стільницю можна за допомогою тканини та додати туди щільного наповнення. Такий м’який столик виглядає дуже затишно!

Кавовий столик своїми руками — фото без коментарів

Натхнення! 

ЗЕЛЕНА САДИБА.